Pryč s funkcí R

Od: Datum: 11.12.13 21:14 odpovědí: 4 změna: 12.12.13 01:08

Dobrý den, potřebovala bych pomoct mám na kalkulačce na displeji nahoře je zapnutý R a potřebovala bych tam D.. Když dám třeba odmocninu tak tam mám závorku. Vůbec nevím jak se toho zbavit. Mám kalkulačku casio fx-350es. Moc děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.13 21:24

mačkej MODE (vedle ON) dokud na displayi nebude "DEG RAD GRA" nebo něco podobného, a stiskni potom číslo, které přísluší nápisu DEG (asi to bude jednička)

aspoň tak je to u staršího typu co mám já

Ohodnoceno: 1x

Od: luke237
Datum: 12.12.13 00:55
No nevim, jake jsem myslel, ze "R" je prepnuti pocitani goniometrickych funkci na radiany, ale nejak mi nesedi, ze by se posunul vyznam ostatnim beznych funkci, jako je prave ta odmocnina.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.12.13 01:08
Podle a href=" http://support.casio.com/pdf/004/fx-82ES_83ES.etc_Eng.pdf">anglickeho manualu [PDF, 650KB] by melo stacit zmacknout Shift+Mode a zvolit "3" a mozna zmacknout Enter.

Datum: 12.12.13 01:08
Podle anglickeho manualu [PDF, 650KB] by melo stacit zmacknout Shift+Mode a zvolit "3" a mozna zmacknout Enter.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.