Potravinářský průmysl ve světě

Od: Datum: 24.11.13 19:15 odpovědí: 2 změna: 25.11.13 11:34

Ahojky, potřebovala bych poradit. Už asi hodinu prohledávám internet a snažím se najít cokoliv o potravinářském průmyslu ve světě, ale dostupné informace teda nic moc :( Chtěla jsem to udělat tím stylem, že bych si o každém světadíle našla něco málo informací o tomto průmyslu a pak bych vybrala jeden nejúspěšnější nebo nejrozvinutější stát v tomto průmyslovém odvětví..Např. v Asii Čína a napsala bych tam něco v tom smyslu, že je významným pěstitelem rýže apod. a o Asii bych napsala, že je tam chov skotů a že se tam skoti nesmí zabíjet apod. Ale toto jen jen příkladová informace a bohužel snad jediná kterou jsem našla o tomto světadíle. Byl byste někdo tak hodný a napsal mi do komentářů podobným stylem něco o potravinářském průmyslu ve světě? Budu vděčná za každou informaci. Nebo aspon odkaz na nějaké užitečné webové stránky... Moc děkuji předem :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.13 21:41
avatar

Především bych chtěl podotknout,že Skoti jsou velmi nadšený národ,V potravinách jde o skot,tedy hovězí dobytek.V potravinách bych ti poradil,obstarat si zdroj o pěstování potravinářských surovin,což bude obsaženo v zemědělství.Pokračovat můžeš zpracovatelským průmyslem těchto zemědělských surovin.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: farm
Datum: 25.11.13 11:34
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.