Semestrální práce

Od: Datum: 22.11.13 18:36 odpovědí: 7 změna: 23.11.13 09:57

Dobrý den, potřebovala bych poradit co psát do semestrální práce, nevím si s tím vůbec ale vůbec rady :( Téma je "Aktuální problémy při poskytování služeb spojených s odbavením cestujících a zavazadel".
Má to být spíš podle našeho uvážení, takže něco jako kdyby slohovka do češtiny, naše nápady a myšlenky jak bychom to řešili a tak, jenže já nikdy odbavovaná nebyla, to za prvé, a za druhé na internetu nic takového podobného tomuto tématu není. Je tam jak se odbavuje, ale to já nepotřebuji.

Myslíte, že byste mi mohli poradit co tam psát? Má to být práce na tři strany :(
Budu vděčná za každou odpověď.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.13 18:51

Nevím, odkud jste - v Praze je možnost exkurze na letiště - doporučuji.

Jinak odbavení je dvojí:

- hlavního zavazadla, co jde do zavazadlového prostoru (až na PB bonby tam může být vše), váží se, je limit kolik lze vzít na osobu v ceně letenky, více na tučné přípatly (u notmálních letů 20kg, ale záleží na společnosti, nízkonákladové lety i bez zavazadla)

- příručního zavazadla - velké omezení co lze vzít (žádné ostré předměty, tekutiny a gely max 100 ml v lahvičce - tj, žádné pití např.)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dadule5
Datum: 22.11.13 19:20

Do Prahy to mám dost daleko.

Děkuji, ale to není dopověď na mou otázku. na internetu je toho o tom spousta, ale já bych potřebovala poradit co tam mám napsat, jaké jsou možnosti se zbavit těch problémů s tím souvisejících a tak. Nevím o tom vůbec nic.

Datum: 22.11.13 21:26
avatar

Myslím si, že je dobré napřed hodně vědět o odavovavování, jedině tak přijdete na to, k jakým problémům kde může dojít. A úvahy o jejich odstranění už budou na Vás.

To platí obecně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xixi*
Datum: 22.11.13 22:21

Předpokládám, že téma práce je blízké studovanému oboru a předmětům. Pokud ne, není problém si něco zjistit, případně navštívit letiště a třeba tam i vyzpovídat zaměstnance (pokud to lze).

A mýlíte se, když tvrdíte, ž enepotřebujete vědět, jak probíhá odbavení. Protože pokud to nebudete vědět, nemůžete psát o problémech s tím spojených.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dadule5
Datum: 23.11.13 08:45

Ano dobrá, potřebuji to vědět, ale to najdu v učebnici o CR nebo na internetu. Jenže mě to nepomůže. Na slohovky nejsem, nevymyslím to, a už vůbec nenapíšu svůj názor, svoje nápady a myšlenky. Proto jsem psala sem, aby mi s tím někdo pomohl.

Datum: 23.11.13 09:26
Aha. Tak my vam mame napsat semestralku?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: dadule5
Datum: 23.11.13 09:57

Ne :) jen poradit jak by se ty problémy daly řešit.

Ale asi si budu muset poradit sama, děkuji za odpovědi a pardon, že jsem obtěžovala ;)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.