Chci s ní kámošit :(

Od: Datum: 21.11.13 16:12 odpovědí: 3 změna: 21.11.13 19:41

Ahoj všichni :) Od nového školního roku jsem na nové škole... Moc se mi tu líbí :) Je tady jedna holka s kterou bych moc chtěla kámošit, protože se mi líbí jak se prostě chová.. Ale bojím se jí prostě říct i to blbé Čau,, :/ Nevíte, jak si jí mám získat? Děkuju. Laura 12 let.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.13 16:29

Ahoj. Chovej se tak, aby si Tě druzí všimli. Ona Tě zaujala tím, jak se chová, Ty máš stejnou šanci, zaujmout zase ji. Neboj se začít komunikovat, buď příjemná a kamarádská. A hlavně usměvavá. Důležité je, projevit zájem o druhého a pak se snažit, udržet si ho..Začít se zdravit není špatný nápad...

Ohodnoceno: 2x

Od: fribble*
Datum: 21.11.13 16:34

V tvém věku bych z toho nedělal problém - prostě jí při vhodné příležitosti řekni : Čau, moc se mi líbí jak se chováš, nechceš se skamarádit? Pokud se i jí líbí tvoje chování, mohlo by to vyjít. Alespoň uvidíš, co ona si myslí o tobě.

Ohodnoceno: 2x

Od: macaudio
Datum: 21.11.13 19:41
Už se vidím jak bych ve dvanácti letech za někým šel a řekl mu, že se mi líbí, jak se chová. Chovej se tak, aby ona chtěla kamarádit s tebou. Před nikým se neponižuj. Buď sebevědomá a svá.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.