Jak se učit z internetu?

Od: Datum: 21.11.13 09:59 odpovědí: 4 změna: 21.11.13 16:43

Jak se učíte obsáhlejší materiál? Civíte do obrazovky nebo si všechno vytisknete a študujete v pohodlném křesle?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.13 11:40
avatar

Asi jak co. Něco se mi zdá lepší na monitoru (v případě potřeby si mohu dohledat další potřebné informace), něco se dá učit bez přístupu k internetu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: joolie*
Datum: 21.11.13 12:54

Jestli tě internet nesvádí k tomu, abys šel/šla na fb atp. tak proč ne :D mě to třeba svádí fakt hodně, ale když se nedá dělat nic jinýho (jako že třeba poznámky napsaný nemám), tak se snažím si to přepsat ručně z toho netu a pak pokračovat v učení bez netu - klidně i na počítači ale neotvírat net. Slyšela jsem, že vůbec to propojení ruky a mozku je hodně efektivní metoda učení, takže je určitě lepší to přepsat ručně než do toho jen koukat ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 21.11.13 13:37
avatar

Ano,jak říkají rádci viz výšeNecivím na monitor,nýbrž si zmíněné obsáhlejší texty také píši a následovně studuji třeba v křesle.Mozek si pamatuje mnohem více-osvědčeno

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.13 16:43
avatar

Raděj tisk, můžete si podtrhovat a dělat poznámky. Jsem ze školy už nějaký pátek ale bez barevné fixy bych se nic nenaučila. Obvykle jsem text přečetla a postahovala si jen podstatné části ve kterých jsem si vyhrála s barevným podtrhováním.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.