Kontrola krátkého španělského textu

Od: Datum: 20.11.13 18:52 odpovědí: 3 změna: 20.11.13 22:57

Dobrý den,

je tu někdo, kdo umí španělsky? Potřebovala bych zkontrolovat domácí úkol. Je to kratší text v rozkazovacím způsobu. Kdyby byl někdo tak hodný a ozval se, tak bych to poslala na mail, protože nechci, aby to bylo na internetu, aby třeba učitel neřekl, že jsem to z něj opsala :)

Děkuji za jakoukoliv pomoc :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.13 20:44
avatar

Abe, chceš-li od někoho s něčím pomoci, žádáš po něm, aby ti věnoval svůj um a svůj volný čas - obojí zdarma.

Měla bys mít alespoň tolik slušnosti, aby sis před vložením dotazu pročetla zdejší pravidla (dotazy se vkládají zde), a abys toho, kdo by ti třeba byl ochoten pomoci, zbytečně neobtěžovala (požadavek komunikace prostřednictvím e-mailu považuji za neslušný).

Buď dotaz vlož zde (najde-li se tu někdo, kdo umí španělsky, odpoví ti také zde), nebo se obrať jinam.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: abe
Datum: 20.11.13 22:38

To "zde" nefunguje a pardon, že jsem slušně žádala o pomoc. Kdysi jsem sem chodila a ostatním taky v dobré vůli radila. Nechápu smysl v útočnosti vašeho vzkazu a opravdu už o nic žádat nebudu. Nevím, proč by komunikace e-mailem byla neslušná, je to vcelku běžný prostředek dorozumívání.
Každopádně se teda omlouvám za ty hrozné nepříjemnosti, které jsem vložením jednoho dotazu způsobila. Vsadím se, že nyní minimálně 98% lidí, kteří ho viděli, nebudou mít klidné spaní.

...

Od: hop®
Datum: 20.11.13 22:57
avatar

Klídek, @ivzez patrně nepochopila Vámi vysvětlený důvod, proč nechcete text zveřejnit. Nikdo není dokonalý, já jsem třeba postižen tím, že mi vadí její formátování textu v reakcích... ;) Přeji Vám, aby se našel kolega (či kolegyňka, samozřejmě), který(á) Vám s problémem pomůže a nebude zbytečně moralizovat, sám bohužel španělsky neumím. Držím palce a přeji hezký den! *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.