Celoživotní vzdělávání - je to s titulem?

Od: Datum: 19.11.13 17:48 odpovědí: 7 změna: 20.11.13 11:49

Zdravím, chtěla bych se zeptat, včera jsem s podala přihlášku na UP v Olomouci obor český jazyk, kombinované studium, protože už jsem dva roky po škole, chtěla bych to právě dálkově, abych to měla při práci..Jenže jsem na jejich stránka narazila na program celoživotního vždělávání, které je přímo pro ty např. co chtějí při práci studovat a našla jsem tam právě taky obor český jazyk..jenže jsem nikde nevyčetla, jestli po ukončení z Vás taky bude bakalář..Mohl by mi někdo poradit, ohledně toho programu celoživotního vzdělávání? Děkuji moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.13 18:14
avatar

Sestra je učitelka, má VŠ, učí 25 let a právě v Olomouci studovala další obory-ČJ, počítače, žádný další titul tím nezískala ale může tyto obory kvalifikovaně vyučovat. Cit. Po absolvování všech programů v rámci celoživotního vzdělávání obdrží absolventi osvědčení dle § 29 zákona č. 563/2004 Sb. Pokud máte na mysli něco jiného, omlouvám se, že jsem dotaz špatně pochopila.

doplněno 19.11.13 18:45:

http://www.pdf.upol.cz/skupin…a-se-zamerenim-na-vzdelavani/ pokud chcete získat titul Bc. musíte studovat tento obor (nebo jiný ale z tohoto výběru), pokud vybíráte z oborů na celoživotním vzdělávání tak jsem na stránkách školy našla pouze to, co jsem už napsala.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: buss
Datum: 19.11.13 18:30

Jistě že má na mysli něco jiného, vaše sestra je magistra. Osvědčení není titul udělovaný vysokou školou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janulek
Datum: 19.11.13 18:37

Takže jak bylo psáno, titul v tom programu nezískám? Já jen, abych si tam zbytečně nepodávala přihlášku.. Děkuji za odpovědi :)

Od: buss
Datum: 19.11.13 18:46

Vřele vám doporučuji si zavolat na tu školu, co to je za vzdělání. Tak bych to udělal já. Tady není akreditační komise. Potřebujete vědět, co je to za studijní program a mj. čím je ukončen. Zda je to jen kurz... Podívejte se do vysokoškolského zákona (opět pro některé , ale neumím jinak).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wowe
Datum: 20.11.13 10:17

Nehodila jste nám sem link na to co chcete studovat ale chcete konkrétní rady. To je celkem absurdní. Dnes je tak obrovský přebytek učitel; nad reálnou poptávkou, že dostat se někam reálně učit bude vcelku kumšt a také nepočítejte s tím, že vám bude stačit bc. Ředitel vás jistě bude tlačit do mgr, takže pět šest let budete muset pilně studovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.13 10:30
U programu to bude napsane. Jinak titul tam neni, ale nektere skoly skoly pak uznavaji nektere predmety pri nastupu na bc. studium.
A nejit tam kvuli tomu, ze za to neni titul... blbost.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ggg
Datum: 20.11.13 11:49

Naco potřebujete titul? Chtějte být vzdělaná a moudrá. K tomu nepotřebujete titul :D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.