Jaké povolání a střední škola?

Od: Datum: 10.11.13 19:17 odpovědí: 3 změna: 10.11.13 22:30

Dobrý večer, chtěla bych Vás požádat, zda byste mi nemohli pomoct při výběru střední školy. Snad ve všech testech, které jsem doposud vyplnila mi vyšlo, že jsem humanitní typ. Je pravda, že mě hodně baví radit lidem, pomíhat jim a dalo by se říct, že jsem mezi lidmi taková zpovědnice tajemství. Dále jsem uvažovala o architektře. Baví mě navrhovat interiéry nebo zimní zahrady. Mým dalším nápadem byl nějaká škola zaměřena na fotografování, které je mým velkým koníčkem. Mí přátele se často ode mne nechávají fotit a nemálo lidí mi říká, že mám na to talent. Nyní chodím na gymnázium, ale chci odejít a získat praxi v nějakém oboru. Chci aby má škola byla někde v moravskoslezském kraji, nejlépe v okruhu do 30km od Českého Těšína nebo max. v Ostravě. Děkuji předem :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 10.11.13 19:34

Děvenko, o co žádáš je nesmysl. To přece nejde ti něco doporučit,. TY musíš vědět, jaké máš zájmy, co by jsi v životě chtěla dělat. Nebo se nechat otestovat, kdo tomu rozumí. Ani rodiče tady nefungují i když do něčeno nutí (ale kolikrát si řekneme, měli jsme v něčem vytrvat, poslechnout). Kvanta lidí nějakou školu udělá a v životě pak dělá úúplně něco jiného (ideální je pak politika ...).
Prostě se pro něco rozhodni (a co jsi schopna vystudovat) a pak jak půjde život uvidíš čemu se věnovat, třeba kde je to lépe ohodnoceno, další vzdělání. Dělat rukama, nebo používat hlavu? Zdá se, že to druhé vynáší více (tak jsem postupoval já). V každém případě být lepší, než ti druzí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.11.13 19:46

Pojd do frydku tam je veřejnosprávní činnost, (jednání slidni) jak soukromá tak i státní, kdyby si chtěla dělat toho ar chitekta tak něco je v OVě, ale ve Fm je středni umělcko prumyslova či jak se to jmenu, kamoška tam chodi a je to tam fajn viz odkaz http://www.sumprum.cz/obory_umelecke.php

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.13 22:30
Uvedom si uplatneni. Urcite vis, jake je to ve vasem kraji s praci.
Zaroven te musi bavit to, co budes delat.
Skoly najdes na stredniskoly.cz nebo atlasskolstvi.cz
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.