1xDopsání testu

Od: Datum: 08.11.13 15:36 odpovědí: 2 změna: 08.11.13 17:28

Dobrý den,
studuji na gymnáziu v posledním ročníku. Mám problém, náš třídní profesor na matematiku se rozhodl, že budeme psát zápočtové testy (ano, vím, že jsou zakázané, ale to neřešme). Jenže v termínu, kdy se mají psát, já nebudu ve škole, došel jsem za ním, že bych si je chtěl dopsat, dočkal jsem se však zarážející odpovědi, že nikoliv. Je tedy učitel povinen mě nechat dopsat test, či ne?
Abych dovysvětlil s těmi zápočtovými testy, oni jsou sice zrušené, dále se však praktikují pod jiným názvem a hlavním argumentem mého profesora je, že zápočtový test se nedopisuje v jiném termínu, můj argument je, že zápočtové testy jsou zrušené, tedy píšeme běžné testy s finální známkou, tudíž mě to musí nechat dopsat. Nebo tomu snad tak není? Není povinen mě nechat dopsat chybějící test?
Předem děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.13 16:31
Muzes mi rict, co u vas znamenaji zapoctove testy?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.13 17:28
avatar

V naší škole nebyli učitelé povinni nechat studenty dopsat testy v náhradním termínu, obzvláště, když byl termín testu znám předem.

Proč nemáte být v den testu ve škole? Nešlo by to zařídit jinak, např. objednat se k lékaři na jiný termín?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.