Mechanik seřizovač (CNC) vs plat

Od: Datum: 01.11.13 23:53 odpovědí: 5 změna: 02.11.13 13:46

Dobrý den momentálně dělám školu technickou - obor mechanik seřizovač se zaměřením CNC stroje . A přemyšlím už dopředu kam bych potom měl jít na vysokou nebo co dělat at to v tomhle oboru dotahnu co nejdál . V budoucnu bych byl rád za pěkny plat a pohodu v práci tak jakou cestičku poradíte :)?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: axus®
Datum: 02.11.13 00:42

Napriklad strojni fakultu, obor konstruovani a stroju, nebo treba obor technologie.

A nebo si to jeste behem zakladni casti studia rozmyslis a vydas se jinou oborovou cestou...

Ohodnoceno: 0x

Od: delux*
Datum: 02.11.13 13:46

Jo taky jsem přemyšlel na tímhle .

Datum: 02.11.13 07:40

Pěkný plat a pohodu v práci - napadá mě poslanec, senátor, v nejlepším europoslanec *smich*

Ale vážně - dělám servisáka CNC strojů, není to špatně placené, ale je to taky o tom, stále se něco učit, vývoj jde velmi rychle kupředu. CNC stroje určitě mají budoucnost, takže to není špatná vize do budoucna, odborníky je určitě třeba.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.11.13 09:47

Myslím, že jako dobrý technik, to dotáhneš v jakémkoliv oboru. Podívej se na nějaký pracovní portál, co se pořaduje, jaké pozice se obsazují (třeba jobs.cz, prace.cz). Plat můžeš zjistit třeba tady http://www.platy.cz/platy

Ovšem nečekej, že hned po škole (tj. bez praxe) se dostaneš na nejvyšší pozice nebo budeš mít najvyšší plat. Nástupní plat však mají technici průměrný nebo vyšší.

Ohodnoceno: 0x

Od: delux*
Datum: 02.11.13 13:45

Ano s tím nepočitám ale myslel jsem to za něakou dobu až budu lepší než pruměrní :) .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.