Jak se učit na VŠ dálkově?

Od: Datum: 30.10.13 17:28 odpovědí: 3 změna: 01.11.13 08:57

Ahoj, jistě je vás dost, co jste dělali-děláte Vš v tzv. kombinované formě. Jakým způsobem jste se s tím poprali v prvním ročníku? Je důvod k nervozitě a sebepodceňování? Dík.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.13 17:33

Ono může záležet na tom, co studuješ a jak ke studiu přistupuješ.

Hlavně se dokázat "donutit" něco dělat, a ne říkat si "je čas, je čas" nebo "zítra na to mrknu", tohle nevede k dobrým koncům.

I když čas k tomu láká, je dobré se nezahltit prací, i když člověk musí z něčeho být živ.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ron*
Datum: 30.10.13 17:35

Dobrý den. První ročník je vždy těžký a je jedno, jde-li o studium denní či kombinované. Je třeba si rozvrhnout čas a věnovat se škole hned od začátku, nečekat až na zkouškové období. Kombinované studium je časově náročnější především proto, že student má ještě jiné povinnosti v zaměstnání. K sebepodceňování určitě důvod není a troška zdravé nervozity neuškodí. Jednou jste do toho šel, tak je třeba zabojovat. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.11.13 08:57

Tak dík za názory. Jde o to, že právě teď přicházím na to, jak moc věcí neumím. Jinými slovy, kdyby vás chtěl učitel potopit, tak se mu to musí vždy povést. Takže jde o míru toho, co už stačí a co ještě ne. Rád bych chodil na zkoušky připraven na 90%. Utopie?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.