Fifleny v Praze

Od: Datum: 25.10.13 18:16 odpovědí: 4 změna: 25.10.13 22:06

Ahoj, mám ve škole problém. Je mi čtrnáct. Chodím do školy v Praze, ale bydlím na vesnici. Holky ve škole se malujou, pořád se češou atd. Ale já něco takového odmítám a holky si se mnou nechtějí povídat. Jak se mám zapojit do kolektivu, aniž bych se musela malovat apod. Děkuju za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.13 18:23
avatar

A o čem by sis s takovými chtěla povídat? Můžeš se jim přizpůsobit a být jako ony, to se ti ale nechce. Nebo buď svá a on se určitě najde někdo, komu nebude záležet jenom na namalované fasádě.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: dobrman*
Datum: 25.10.13 18:32

Ahoj, hlavu si s tím nelámej, nedělej nic, co by se Ti nelíbilo, nechovej se tak, jak nechceš jen proto, aby ses někomu "zavděčila". Najdi si kamarádku, která je jako Ty, snad nejsou všechny takové, že se malují a natřásají, určitě si najdeš někoho blízkého, s kým si porozumíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidp*
Datum: 25.10.13 19:02

Ahoj, možná by stačilo, kdybys v tom odmítání byla méně přísná. Když jim řekneš, že malování neuznáváš, tak si jejich sympatie nezískáš. Není potřeba se vyhraňovat proti malování. Nikoho tím stejně "nepřevychováš" k obrazu svému, jen si zbytečně děláš nepřátele. Respektuj jejich volbu "malovat se" a uvidíš, že se vzájemné vztahy zlepší.

David

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 25.10.13 22:06
avatar

Nemůžeš se "fiflenám z Prahy" divit, že se odmítají bavit s někým, kdo je apriori odmítá je. Budeš-li spolužačky vnímat jenom jako "fifleny z Prahy", nepustí tě mezi sebe. Zkus si s nimi normálně povídat, uvidíš, že najdete i společné zájmy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.