Kde sehnat čtenářský deník pro SŠ

Od: Datum: 14.10.13 17:13 odpovědí: 12 změna: 16.10.13 10:58

Zdravím ,ale nevím si už rady.Chci se zeptat zda nevíte kde bych sehnal, nebo zda máte poctive vypracovaný čtenářak pro střední školy?Nebo zda nevíte nejaké dobré zdroje (i knihy) hledal jsem vážně dlouho a vždy to bylo tak nejak kničemu.Klidne zaplatím za kvalitně vypracovany čtenářák.

Jsem totiž ve čtvrtaku a i když jsem přečetl asi 12 knih nebylo mi to k ničemu ,naš učitel nám ani nedal list jak to má vypadat a ted nás celkem kosí petkama.A už není čas vypracovat si to sám.

PS:Odpovedi typu zkus google si nechte zkusil jsem a celkem to bylo zbytečný prosím když nevíte nepište blbosti,díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.13 17:18
avatar

Nekecej, že jsi zkusil google, kdyby jo, tak bys určitě našel http://www.studijni-svet.cz/rozbory-del-seznam/.

Máš tam, troufám si, říct všechny knihy k maturitě, ale nic není zadarmo. Musíš si z toho vytáhout a vypsat to důležité pro tebe.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dimicato
Datum: 14.10.13 17:48

Jo vím o te strance a nic moc vytiskl jsem si to ale to co po nas chtel to tam není.A ja píšu že chcu neco zadarmo?Ne napsal že zaplatím!

Od: ms*
Datum: 14.10.13 18:00

Jinde vám tento "dotaz" z naprosto jasných důvodů zamkli! Pokud všichni tak "nádherně" píšete, pak se přeháňce sardelí ani nedivím!

Jo, nápad mám! Hezky si v knihovně si vypůjčit knihy, přečíst a pak hezky záznam do Čtenářského deníku dle zajisté sdělených dispozic vyučujícího.

Někde bych ho ještě možná vyštrachal, už to téměř bude starožitnost...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: d
Datum: 15.10.13 20:33

Písu rychle a nečtu si každou větu 2x.

Datum: 14.10.13 18:43
avatar

Zdravím, samozřejmě se dají stáhnou obsahy a vypracování různých knih, ale přepsat do deníku je stejně musíš sám. Mrkni:

http://www.cesky-jazyk.cz/ctenarsky-denik/

http://ireferaty.cz/2/A/titulek

http://www.ctenarsky-denik.cz/

http://ctenarskydenik.unas.cz/

http://www.seminarky.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dejvi
Datum: 14.10.13 20:17

Tady jsem ti hodil kostru, jak to má vypadat. Není žádný problém si to pomocí googlu vyplnit.

http://ulozto.cz/xhd9eo2G/ctenarsky-list-doc

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomtoy
Datum: 14.10.13 21:00

Já maturoval před rokem a nechápu na co čtenářský deník na střední? ty se 3 roky už dávno nedělají! Teď jsou k maturitě zapotřebí rozbory knih podle struktury, kterou najdeš v téhle učebnici: http://www.beletrie.eu/data/products/maturita-2012-cesky-jazyk.jpg. Nic víc po vás u MATURITY chtít nemůže, Na http://www.studijni-svet.cz/ je to skoro vždy podle té struktury...ale dělají to studenti, tak se všechny věci tam musejí samozřejmě brát s rezervou. Ale v rámci hodnocení za čtvrtý ročník toho samozřejmě bude kantor chtít víc než je v rozborech k maturitě...státní maturita z ČJ je docela výsměch.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.10.13 21:22

Na internetu je spousta zdrojů, co tady byly uvedené. Né všechno je kvalitní. Nejlepší metoda je stáhnout, podoplňovat, upravit.

A naříkej, že není čas. Možná to teď po vás někdo chce, ale do matury má ještě dost času. Sama jsem začala teď zpracovávat, za 2 víkendy mám 8 slušně zpracovaných témat, tedy 8 knih, výše uvedeným způsobem. A ne nesedím nad tím od rána do večera.

Pokud nevíš, co učitel chce, tak se ho zeptej. KAždý mlže mít lehce odlišné požadavky. Dále inspiraci (schéma o čem mluvit a vzorové rozbory) najdeš v publikaci Maturita 201X od Didaktis.

Takže nebreč jaký si chudáček, že nevíš co dělat, že nemáš čas a hurá do toho.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: d
Datum: 15.10.13 20:36

Já brečím ale ty si nej a čteš knížky supr .Ja jich přečetl 12 a vubec nevíš na jake škole jsem ,nejsem žadnej gymplak

Datum: 15.10.13 21:16
avatar

A na jaké škole jsi?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: acesluu
Datum: 15.10.13 21:35

Ahoj,

já čerpala z http://www.rozbor-dila.cz/, záleží jaké knihy máš vybrané k maturitě, maturovala sem letos, tak nějaké mám zpracované..kdyžtak napiš na lucie.nenahlova@gmail.com

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.13 10:58
avatar

Nějak to celé nechápu.Když jsi ve čtvrťáku, co jsi dělal uplynulé 3 roky? To jsi čekal, až dostaneš vnuknutí? Stačilo by Ti přečíst 5 - 7 knížek za rok a udělat z nich obsah, tak stránku z jedné knížky. To by byl za rok nadlidský úkol? A dneska bys měl čtenářský deník jako květ. A nemysli si, že se všechno nechá zaplatit penězi. Já chodila na gympl a poctivě jsem četla všechny doporučené knížky, i když některé mě,pravda, v dívčím věku nezaujaly. Třeba taková Čapkova Válka s mloky. Čtenářský deník jsem si vedla precizně. Když si ho ale ode mne půjčil kamarád ze strojárny, nebyl mu k ničemu. Oni měli za úkol přečíst úplně jiné knihy, ode mě se mu hodily jen asi 2. Takže Ti nezbyde, než skuhrat po spolužácích, nebo si to opravdu vypracovat sám. Podle předpovědí má být letos dlouhá a krutá zima a to je ten nejlepší čas na sáhnutí po knize! Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.