Odlišnost sen

Od: Datum: 04.10.13 17:43 odpovědí: 5 změna: 06.10.13 09:44

Zdravímjmenují se...a je mi 19 a jsem rom a strašně mně zajímá vesmír ale když chci si z někým o tom povídat každý se mi smněje! dělám si školu chci něco dokázat v životě ale nemužu jsem cigán přijdudo obchodu a chci si koupit něco a v prodejně se namně hledí jak kdybych nevím co...štve mně to a chtěl bych se zeptat jestli je tady nějaka škola ohledně vesmíru...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 04.10.13 18:00

Daj dotaz na Google, prírodovedeckú fakultu vysokej školy, alebo univerzity. To bude treba študovať vysokoškolsky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.10.13 11:34

A co se naučit raději česky aby jsi měl v životě slušnou práci a vesmír si nechat jako amatér?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.10.13 12:17
Zalibu ve cesmiru ma mnoho lidi.da se sehnat plno informaci..nicmene pro vetsinu to zustava konickem a ja si ani neumim predstavit co by se na skole ..o vesmiru.. ucilo pokud byste se nechtel stat vedcem.kosmonautem atd...a pokud ano.tak myslim.ze v 19ti letech uz bys mel jasno a neptal se.jestli neco takoveho existuje.
Ohledne toho.ze jsi rom... Ver.ze vsichni bili nejsou stejni a nehazi romy do jednoho pytle. A znam i romy.kteti vystudovali vysokou skolu.pisi clanky.hovori do medii.organizuji ruzne romske aktivity...atd atd...tim chci rict.ze i jako rom toho muzes spoustu dokazat!Ikdyz uzbavam.ze startovni pozici mas stizenou... :(
Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.10.13 09:44

Pro kvalifikaci astronom profesionál to chce vystudovat nějakou univerzitu, fakultu matematiky a fyziky, která otevírá obor astronomie. Jak jsme se ale kdysi dozvěděli na jedné místní hvězdárně, tato republika nepotřebuje příliš mnoho profesionálních astronomů. Místa jsou obsazená dlouho předem, na umístění se dlouho čeká a tak se tento obor otevírá jen občas a pro velmi malý počet studentů.

Chtělo nějakou předškolní přípravu, protože jak se dá očekávat, například budete muset umět vysvětlit a odvodit teorii relativity. Té byste měl rozumět už teď, protože jinak ji nepochopíte nikdy.

Takže pro začátek mám pár dotazů já na vás :

Rozumíte skutečně dobře matematice a fyzice?

Chodíte už celé roky do nějakého astronomického kroužku?

Dokážete udělat přednášku a spatra povykládat na nějaké téma?

Píšete nějaké články?

Jestli jsou vaše odpovědi ne, pak vám radím, udělejte si jinou školu. Astronomem amatérem můžete být vždycky.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.