Pocit na zvracení po probuzení/vstání

Od: Datum: 02.10.13 18:44 odpovědí: 45 změna: 10.10.13 09:16

Každý ráno když vstanu z postele tak se mi oděla špatně od žaludku mám takový pocit na zvracení.Někdy zvracím někdy ne.Většinou každý den mi je ve škole špatně chce se mi zvracet zvedá se mi i žaludek ale ve škole nezvracím.Byla jsem i u psycholožky ve škole se ničeho nebojím ráno piju čaj i se nasnídám.Nevím co mám dělat abych nezvracela.Prosím porad te mi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.10.13 18:47

Zdravím, opravdu si ničeho nebojíš?

Ani známek, toho, že příští test dopadne špatně, že budeš mít nějaký problém, propadneš... atd atd? Já řeba jezdím do práce moc ráda, ale zároveň mě to strašně stresuje, aniž bych si to připouštěla. Bojím se, že udělám chybu, že neuhlídám všechny děti, že budu mít konflikt nějakým rodičem. Že přijde kontrola a já budu za blbce...

Podvědomí, jak mi zde někdo napsal, ovlivňuje věci víc, než si myslíš.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.10.13 18:51

Zdravím ne fakt se ničeho nebojím.Celkem mě tyhle stavy dost obtěžují.Nevím co mám dělat táta je z toho nervozní mám pocit že si táta myslí že za to můžu já rodiče jsou rozvedený vyzkoušela jsem takzvaně všechno nic nepomahá nevím co má dělat

Datum: 02.10.13 18:58

A nemůže se jednat o nějaký zdravotní problém? Žaludek apod.

I když bych to také viděla na problém od nervů. Spíš dost (8h) denně? Nejdeš večer spát s tím, že něco nemáš udělané/neumíš?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.10.13 19:35

Jestli se jedná o nějaký zdravotní problém tak to ještě bohužel nevím.Ještě mě čeká ultrazvuk ale jinak krev a ostatní vyšetření mám v pořádku.Denně spím 9 hodin já chodím spat jedině stím že vím že všechno do školy mám připravené.Také jsem toho názoru že je to psychického rázu ale jak stím bojovat když je to psychického rázu to fakt nevím

Od: buss®
Datum: 02.10.13 20:03

A co obava, nechuť ke škole?

Datum: 03.10.13 19:27

Ne určitě nechut ke škole nemám

Datum: 02.10.13 20:11

Začínající těhotenství?

Datum: 03.10.13 19:28

Těhotná určitě nejsem protože mi je teprve 12 let.A navíc pohlavní styk jsem neměla takže určitě nejsem

Od: fisa*
Datum: 02.10.13 20:33

Zkus jíst i večer a ráno se nasnídat opravdu pořádně, může to být z hladu. Také to může být špatnou postelí, takže z páteře. Zkuste dělat nějaké cviky na záda. :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.10.13 19:31

Večeři mám každý večer docela vydatnou.Z postele to určitě není protože ted mám novou lepší postel a to se mi stávalo když jsem měla tu starou na postel to nevidím.Cvičím každy večer jak na záda tak na celý tělo takže na záda bych to taky neviděla

Datum: 03.10.13 19:51

A co to zkusit naopak? Trochu méně večeřet a cvičit ráno před snídaní.

Datum: 03.10.13 20:12

No tak to bude možná ten kámen úrazu. Ve 12 letech cvičit každý večer celé tělo je dost velká zátěž.

Datum: 03.10.13 19:50

Nepospícháš ráno? Zkus si nastavit budík třeba o půl hodiny dřív a ráno se nikam nehnat. Po zazvonění prostě líně vylézt z postele, převléknout se, nasnídat (ale pozor, nepřeháněj to - i mně se zvedá žaludek, když se moc najím nebo napiju) a pak v klidu jít do školy. Mělo by to pomoct (aspoň na mě to funguje).

Od: ivulenka*
Datum: 05.10.13 19:50

Jak dlouho jsou rodiče rozvedení? Táta je s rozvodem vyrovnaný, maminka taky? Jestli to nesouvisí s rozvodem rodičů. Ty jsi jejich rozvodem vyrovnaná? Miluješ dále mamku i tátu jako své rodiče? nebo kdy to začalo? Co, jaká událost se v poslední době stala, že by to mohlo mít nějakou souvislost?

Datum: 06.10.13 13:42

Příští rok to budou 3 roky co jsou rodiče rozvedený.Táta je s rozvodem vyrovnáný,mamka požádala o rozvod takže ta je stím naprosto vyrovnaná.Je to možný že to souvisí s rozvodem rodiču no jo ale co mám dělat když asi stím to souvisí.Tátu miluju mamku miluju jako tátu jsou to skvělí rodiče ale prostě už si nerozuměly.Ty problémy začaly koncem minulýho školního roka.Ty problémy co mám ve škole že mi je špatně tak to taky může souvislet stím že prostě mamka když se mi to stane tak je v tomhle dost hysterická a já nemám u nikoho pochopení jako myslím u ženy to pochopení.To pochopení jsem našla u svojí třídní učitelky ty stavy co já mám nás pořád víc a víc sbližují.Já v tý učitelce vidím mojí tetu kterou má strašně moc ráda.Mě k tý učitelce pořád něco táhne ale nevím co.Psycholožka mi radila abych přestoupila na jinou školu ale já bych to asi nemohla udělat stýskalo by se mi po tý učitelce asi a myslím si že by to bylo ještě horší.Ale nevím jak se mám od tý učitelky odtrhnout a aby to ještě nebolelo.Opravdu nevím co má dělat.Asi jsem sama kdo něco cítí ke svý třídní učitelce

Datum: 06.10.13 15:06

Hlavní je, jestli s tím rozvodem jsi vyrovnaná TY. S tátou si rozumíš?

Věř mi nebo ne, před 2 roky jsem byl v podobné situaci - rozvádějící se rodiče, hádky o všechno možné, nesmyslné nařčení k něčeho, co tu radši ani nebudu psát, a z toho vyplývající psychické a následně i fyzické problémy. Teď už je po rozvodu, s "nepříjemnou" částí rodiny se téměř nestýkám, a problémy téměř zmizely. Uvidíš, že u tebe to bude totéž.

Pokud si rozumíš se zbytkem třídy, není důvod přestupovat, byla bys z toho ještě víc vystresovaná.

Datum: 06.10.13 17:31

Já ani pořádně nevím jestli jsem stím vyrovnáná asi jo.S tátou si moc nerozumím ale snažím si s ním rozumět.Táta je fajn mám ho moc ráda snáží se mi pomáhát ale taky někdy neví jak.Já ani nevím jestli si se zbytkem třídy rozumím někdy jo někdy ne to asi všichni znáte.Nejvíc mě asi trápí že mamka žárlí na mojí třídní učitelka a proč na ní žárlí protože ona je při těch mých stavem za to mamka při nich není.Mamku mám ráda ale u učitelky je to něco jinýho kdyby jste jí viděli jak se směje jak mluví jak mi většinou pomůže hlavně mi strašně připomíná mojí tetu mamky sestru.Je vidět že má učitelka o mě velký strach.Nevím opravdu nevím co mám dělat.

Datum: 06.10.13 22:28

Je Ti lépe, že jsi se s tím tady svěřila? Cítíš trošku úlevu? Pokud ano, piš dále. Vypiš vše, co Tě tíží. Když vše vypíšeš (třebas vnitřní poštou), už jen tím se Ti může hodně ulevit: sdělená starost = poloviční starost. píše tu jiná 12ti letá dívenka, taky rodiče rozvedení. Klidně to vše napiš, uleví se Ti, uvidíš. Držím palečky Ivča

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.10.13 14:33

Jo je mi lépe.Je pravda že když takhle ten můj problém píšu tak více toho se sebe dostanu než to někomu říkám kdo se na mě kouká.Třeba dneska ve škole se stalo to že jsem se převlíkala v šatně a už jsem tam z holek byla sama a třídní učitelka stála vedle dveří a já když už jsem si brala tašku na záda tak jsem se na ní koukla a ona se na mě usmála v tu chvílí jsem byla štastná že se sama od sebe usmála já jí mám prostě moc ráda dokonce víc jak mamku.Asi to není normální že 12 letá holka která je v 6 třídy na Základní škole se zakoukala do svý třídní učitelky a má jí ráda než svojí mamku.Já prostě když jí vidím tak pořád na ní kouká já nevím jak to mám jinak říct ale ted to asi řeknu na rovinu já jsem se asi do ní zamilovala

Datum: 07.10.13 15:32

Prostě si s někým jsi bližší, s někým méně. Nic to neznamená: Každý je takový, jaký je. Pokud máš silnější vztah k paní učitelce, tak ho prostě máš silnější. TEČKA. Možná jsi od mamky čekala, že Ti dá podporu, ale ona ji dát nemohla, protože ji třeba sama tolik nedostala, jak si představovala, již od své mamky, nebo prostě na roli mamky nemá takový talent, jaký má paní učitelka: víš: mamka je super, táta je super, jen prostě nedostali takový talent na přátelství s dětmi, jaký dostala ta paní učitelka. Rozumíš, jak to myslím? Někdo umí plavat, jiného do vody nedostaneš. Ale zase krásně maluje, zatímco ten plavec nic nenakreslí. Nedostal ten talent. Někdo plynně mluví 8 jazyky, ale nespočítá 2+2, jiný řeší složité rovnice, ale neumí pořádně ani nic napsat. Tak třeba mamka nedostala talent být podporou dětem, Tobě. Pokud budeš mít chuť a bude Ti to psaní si stále pomáhat, zase napiš. Jsi děvče v nadcházející pubertě, cosi cítíš k paní učitelce, cítíš, že s mamkou to není až tak, tolik si nerozumíš s tátou, tak si vypiš ze svých pocitů sem. Mám dceru 22 let a syna 19 let. Dcera měla kolem dospívání "brečavky" a několikrát málem omdlela, pocit na zvracení měla taky, někdy i zvracela. Projdeš tím, zvládneš všechno, jako zvládli jiní, uvidíš. A tady vždy budeš mít podporu . Ivča

Datum: 07.10.13 15:52

No jo ale ten vztah k tý učitelce je stále silnější a silnější.Čekala jsem to že se mamka zachová jinak ona v dětství měla drsnýho tátu ale myslím si že babička dala mamce dost lásky.Však už je mamka po třetí mamkou a kluci byli v pořádku i když vím že kluci jsou kluci a já jsem holka a holka se od kluka hodně moc liší.Učitelka je rozvedená dvě děti má manžela který má s jinou dítě pro ní to musela být větší potupa než pro mojí mamku.Můj táta dítě nemá za to učitelky manžel dítě má a vyrovnala se stím v pořádku nedáva to najevo narozdíl od mojí mamky.Mamka když ještě rodiče byli spolu dokázala pochopit někdy až natolik že jsem si nemusela někde jinde to pochopení hledat ale od tý doby co nejsou rodiče spolu tak mým srdcem prošla ještě jiná učitelka ale to jsem nechápala proč zrovna byla v mým srdci.Ale tahle učitelka je dál něž tamta k ní citím něco víc než k tý první

Datum: 07.10.13 16:29

No, co mě napadá: jestli měla mamka drsného tátu, tak možná neměla možnost vidět krásný partnerský vztah. Víš: Chvíli to s tátou bylo dle ní dobré, jenže pak možná měla vzpomínky na svého drsného tátu. A jestli máš 2 bráchy, tak jsi vlastně byla sama s mamkou, která měla vzpomínky na drsného tátu a žila se 3 mužskými (táta a 2 bráchové) a možná ta vzpomínka na drsného tátu plus 3 "chlapi" doma byla na ni moc. A jaké pochopení jsi u mamky potřebovala, že Ti ho pak po rozvodu nedávala tolik, že jsi ho hledala u té první paní učitelky? Bylo to něco kolem školy, nebo tak Tvé nějaké problémy třeba se spolužáky, nebo mimoškolní činnost nebo v čem jsi potřebovala tu podporu? Víš, jak píšu: třeba v tom, jsi potřebovala podpořit, mamka neměla zkušenost, a tak Ti ji dát nemohla. Umí kreslit, ale neumí jazyk... Chápeš? A pokud se paní učitelka vyrovnala s tím, že je jejímu bývalému manželovi lépe s jinou ženou, protože: jestli někoho miluji, přeji mu, aby byl šťastný. A pokud není šťastný se mnou, a bude to štěstí mít s někým jiným, tak právě proto, že ho miluji, přeji mu to štěstí s někým, s kým šťastný bude. A já budu sama, nebo se objeví jiný muž, se kterým nám oběma bude krásně. pokud by mamka měla být s tátou, když k němu lásku již dále necítila, tak to pro ni nemá cenu: toto chápeš, rozumíš tomu? Než být s někým, kde mi již přestalo být hezky, a je mi lépe, když jsem sama, pak prostě budu sama, protože i kdybych s tím dotyčným zůstala, on by stejně cítil, že mi není příjemně, a lhali bychom si: prostě mi ten vztah již nevyhovuje, potřebuji být sama nebo s někým jiným, a i když mám s tátou děti, které mám ráda, a pořád zůstanu matkou a on otcem, prostě potřebuji být bez něho. Ta jiná paní učitelka: tam jsi hledala útěchu až po rozvodu rodičů? jinak Tě podpořila mamka? Nebo někdy i táta?

Datum: 07.10.13 17:34

Mě bylo 9 let a rodiče se mi rozvedli mě se to teda zdá masakr zrovna kdy mě začínala menstruace a puberta a potřebovala jsem mamku.Ale mamka mě takzvaně vůbec nepochobila jenom brečela kvůlu svýmu partnerovi pořád se řešil její partner a jeho dcera ale já jsem měla větší problémy s psychikou že prostě nevidím každý den svého tátu a svý dva bratry.S mamkou jsem si nemohla promluvit protože pořád tam byl ten její partner kterýho nemám zrovna moc v lásce.Nebylo to co bylo když rodiče byli spolu.Mamka mi nedávala tu lásku a tak jsem si jí našla u první třídní učitelce to bylo někdy ve 4 třídě.Pak nás první učitelka opustila a my jsme dostaly tuhle učitelku.Pár měsícu jsem nemohla z hlavy dostat tu první učitelku ale něak jsem ji nakonec dostala z halvy ale u ní to nebylo tak silný jak to je u tyhle učitelky.Tahle učitelka je pro mě něco víc.Proč jsem jí až po rozvodu hledala rodiče jsou rozvedený 3 roky rok jsem měla první učitelku já jsem do tý doby co se mi to poprví stalo v tom květnu tak jsem u ní nehledala utěhu ale pak se mě zeptala jestli jsou rodiče rozvedený já jsem řekkla že jsou no a pak to něak tak začalo.Víc se o mě začala zajímat já o ní taky a vede to tam kam to více méně vede.Jinak mě mamka občas taky podpoří ale hodně málo táta skoro vůbec.A navíc mamka je v Praze a já jsem v Teplicích ta pusa mi chybí od tý mamky chybí mi to matčino pohlazení tak to asi vyhledávam jinde.Ono je docela těžký psát první druhá učitelka ale jména tady zveřejnovat nebudu nevím zda něaká s těch dvou učitelek taky nemá tady účet to asi kdyby zjistila pravdu už se na mě nekoukla a ani by ke mě nebyla taková jaka ted je a to já samozřejmě nechci

Datum: 07.10.13 18:21

Takže mamka měla jiného partnera, proto se rozvedla s tátou? A mamka bydlí v Praze s novým partnerem a Ty s bráškama u táty v Teplicích? A když jsi byla s mamkou a potřebovala jsi se přitulit a popovídat si pěkně jen spolu, tak to nešlo, protože partner mamky bydlí se svou dcerou, kterou má se svou bývalou ženou, a dávala se přednost jeho dceři místo Tebe, když jsi byla jen "na skok" u ní, ale po rozvodu se o Tebe staral táta? Prosím vysvětli mi to, ať si trochu udělám jasno. Díky, pak uvidíme dál, jo?

Datum: 07.10.13 19:14

Jo mamka měla jinýho chlapa proto se s tátou rozvedla.Jo bydlí v Praze i spolu pracujou a já bydlím s tátou a bráškama v Teplicích.No my jsme bydleli v Teplicích jenom já a mamka ale její partner s dcerou tam pořád chodili oni tam nebydleli jenom tak přespávaly.Já jsem svěřená do mamky péče ale mamka kvůli finanční stránce musela do Prahy a já jsem do Prahy nechtěla protože bych tam byla úplně sama.A ted se o mě stará táta.A moc vám děkuju že mi takhle pomáhate.Vy náhodou nejste učitelka.Jo a já jsem Tereza těší mě

Datum: 07.10.13 19:31

Takže jste bydleli všichni v Teplicích, máš 2 brášky starší než jsi Ty. A mamka asi nebyla tak úplně spokojená, objevil se její nynější partner, tak se s tátou rozvedla. Byla jsi svěřena jí do péče, a bydlely jste s mamkou dál v Teplicích, ale jinde, ne už s tátou, ano? A táta byl dál v Teplicích, jen šel jinam? Nebo jste šly s mamkou jinam v těch Teplicích vy dvě? Víš, jestli chodíš pořád do stejné školy? A dokud byla mamka s tátou, tak Ti mamka připadala spokojená? Kdyby opravdu byla spokojená, nebude přece začínat vztah s jiným mužem? Dobře, prostě ať to bylo jakkoli, tak si mamka s tátou přestala rozumět, našla si jiného partnera, ten má dceru ve své péči. Jak je stará? A on má jen tuto dceru, nebo ještě jiné děti? A Ty si s ní nerozumíš? Jak jsi psala, že jsi potřebovala podporu od mamky, a řešila se dcera partnera mamky: ona ta jeho dcera měla nějaké problémy? Víš, jestli opravdu měla vážnou nemoc, nebo jí nešla škola, zdravotní problém nebo prostě něco opravdu hodně důležitého? Tím by se vysvětlilo, že se mamka starala kolem sebe a jeho dcery a ne o Tebe? V každém případě prostě jak píši: třeba nemá takový talent na partnerský vztah a na vztah k dětem. Tak mi prosím popiš, jak to máš ve vztahu k dceři matčina partnera. A kdy měla mamka ten potrat? Hned po rozvodu? Nebo letos v květnu? A to zvracení je od toho jejího potratu?

Datum: 08.10.13 15:27

Jo bydleli jsme v Teplicích ale pak mamka kvůli penězum musela do Prahy.Kluci jsou starší než já.Ne kluci a táta zůstali v tom bytě kde jsme bydleli celá rodina a my jsme se s mamkou odstěhovala nejprve do toho bytu a pak k babičce.Chodím pořád do stejný školy.Je jí 6 let ty přítelovi dceři jenom tuhle vůbec si s ní nerozumím ne vůbec neměla žádný problémy ale byla malá a přítel si myslel že ta to prožívá víc jak já a mamka že si chtěla partnera udržet skákala jak jeho dcera píská ze začátku jí to nevadilo ale ted jí to vadí taky.

Datum: 08.10.13 16:29

A on je taky rozvedený, ten mamky partner? Jeho dcera se s mamkou stýká? Je teď taky v Praze? A mamka teda bydlí v Praze s přítelem a jeho dcerou? A Ty mamku vídáš o víkendu? A to zase žárlí dcera přítele, že se mamka věnuje Tobě a ne jí?

Datum: 08.10.13 17:04

Jo je rozvedený jeho dcera v Praze nežije on za ní když má volno jezdí.Moc se jeho dcera s mamkou už nestýká.Někdy se spolu o vikendu vídáme podle toho jestli je mamka v práci.N nežárlí jí stačí její táta

Datum: 08.10.13 18:42

Takže mamka je jen s partnerem a ten když má volno jede za svou dcerou, a to je mamka sama? A když má ona o víkendu volno, jedeš Ty za ní? Nebo ona za Tebou? A když jsi Ty u ní, tak je tam i mamky partner?

Datum: 08.10.13 19:25

No když má mamka volno tak přijede za mnou a někdy jedem za ní do Prahy.No jak kdy je tam

Datum: 06.10.13 22:49

Už jsem chtěl jít spát, ale tohle ještě dopíšu: Pokud si s tou učitelkou rozumíš, a jí nevadí si povídat, klidně si povídejte, tvé mámě do toho absolutně NIC není. Pokud bydlíš u táty, nikdo tě nenutí s mámou komunikovat.

Když mě máma opravdu vytočila něčím, co sem ani nemůžu napsat, přerušil jsem s ní úplně komunikaci, asi na rok. Teď už trochu komunikujeme, ale stále je to tak 5 minut u Skype za týden, ale jí to očividně nevadí a nestaží se to změnit, takže mně je to taky jedno, když nechce, tak nechce. Ty to klidně udělej stejně - dokud nepochopí, že pokud s tebou chce vycházet, měla by se k tobě chovat trochu jinak. Ty si na to brzy zvykneš a jí to možná nebude taky vadit. Tím se zbavíš stresu a pravděpodobně i zdravotních problémů.

doplněno 06.10.13 22:50:

Lidská psychika dokáže víc, než si mnoho z nás připouští.

Datum: 07.10.13 15:36

S učitelkou si až moc rozumím.Mamku mám ráda já jí docela chápu nedávno potratila dítě a vidí že její jediná holčička se už mění v dospělou holku a ona se už nemá o koho starat bráchové jsou už velký.Já nevím jestli by se to líbilo něaký jiný mámě kdyby potratila dítě a její holka by se zakoukala do svý třídní učitelky a mamky by si už nevšímala.Bydlím u táty s bráchama mamka bydlí v Praze a já kvuli svý třídní učitelce nemůžu jít do Prahy.Jednoho dne mi mamka řekla že mě miluje mě to bylo blbí že jí to taktéž nemůžu říct mamka je mamka ale učitelka ta je pro mě něco víc než mamka nevím jak se toho zbavit.Nevím jak se mám od učitelky odtrchnout prostě kdyby jste jí viděli tak si uděláte samy obrázek.Jak se směje jak je krásná když se na ní kouknu jak mi rozumí.Dokonce se mi zdájí sny kde jí pořád vidím.V pátek se vidíme a v sobotu se mi po ní už celkem stýská.Já vím že asi myslíte že jsem divná ale já to prostě z toho srdce takhle citím říkejte si co chcete ale prostě takto to citím a asi se ze dne na den toho nezbavím.

Datum: 07.10.13 17:41

AHA! Teď jsi napsala ten důvod: Mamky potrat! To bude ten důvod. Odpovídá to časově? Kdy ty Tvé stavy začaly a kdy mamka měla potrat?

Datum: 07.10.13 19:15

Odpovídá to přesně časově mamka měla potrat v Září a moje stavy začaly v Květnu

Datum: 07.10.13 19:48

Loni v září? A předpokládám, že samovolný, že si miminko přáli s jejím partnerem?

Datum: 08.10.13 07:23

Ne ted v září měla mamka potrat.Byl samovolný ono než mamka potratila tak nežarlila na učitelku.Ale ted jak potratila tak na ní čím dál víc žárlí.Její partner si miminko se záčatku nepřal ale pak když ho mamka čekala tak si ho přál jenže pak přišel potrat.Je asi 30 min do začátku vyučovaní a já se bojím že se něco stane z učitelkou něakej incident anebo že mě bude špatně a bude pro mě muset přijet děda.Nevím co mám dělat vím že když se na mě učitelka koukne usměje tak mě to okouzlí.A ještě když jsem chtěla přestoupit na jinou školu a říkala jsem jí to že teda bych přestoupila tak řekla at to nedělám a že mi to nedoporučuje je vidět že mě má aspon trošku ráda anebo co to značí?

Datum: 08.10.13 10:11

Určitě Tě má ráda mamka i paní učitelka. Mamka je ve velikém šoku: přijít o miminko, to je jasné. Domnívám se, že je to jak píšeš: Ty jsi u táty, domnívala se, že bude s miminkem. A to se nesplnilo. Je to pro ni těžké, to ano. Jenže ona má jiného partnera, ona podávala rozvod, tak to dopadlo jak to dopadlo. Určitě se tím již netrap, máš právo být šťastná jak jen to jde: vždy je paní učitelka vlastně teď jediná žena kolem Tebe, viď? Než jdeš k mamce, jsi s tátou a 2 bratry: samí "chlapi", tak je pochopitelné, že jsi ráda v kontaktu s paní učitelkou: ŽENOU. Je to tak? Pokud ano, tak to mamce řekni, že Ti chybí to ženské pohlazení, a dává Ti ho paní učitelka. A pokud je trochu pravda, že současně jsi i ráda s mamkou, jen ji vidíš málo, tak se tím vytvořil větší vztah k paní učitelce. Je to tak? Nebo to cítíš ještě trochu jinak? Klidně napiš, jak to máš, hlavně v sobě nic nedus, nepotlačuj, dej všechny pocity jasně najevo. Jinak by v Tobě dělaly nepříjemné tlaky. Snad se to časem urovná, jak se mamka vyrovná s tím, co prožila. Moc vám všem fandím, ať tím vším projdete co možná nejklidněji, jak jen to půjde . A klidně zase piš, vypiš všechno, co Tě tíží a trápí. Ne, nejsem paní učitelka.

Datum: 08.10.13 15:13

Jo vlastně učitelka je jediná žena kolem mě.Mamka to asi nepochobí když se o ní bavíme tak není moc ráda.Jo je to tak jsem s ní ráda jako se ženou.Mamku má ráda ale k učitelce je daleko větší a větší vztah.Mě prostě připadá moje učitelka vzhledově mamku a když ta mi chybí tak je jasný že se asi zakoukám do učitelky a u ní hledám to ženský pochlazení a tak prostě všechno co by mi mamka měla dát.Mamka když jsem s ní tak furt brečí kvůli tomu potratu a mě to už nebaví a když vidím že učitelka nic neřeší tak další možnost proč jí mám radši než svojí mamku ale když se kouknu na to obrazně je hrozný že přednostnuju učitelku před mamkou ale co stím mám dělat moje hlava i srdce mi řikají že je to správný

Datum: 08.10.13 16:24

Přesně tak: JE TO SPRÁVNÝ . Máš tu ženskou oporu v paní učitelce. Mamka má velikou bolest, co se stalo, proto pláče už jen jak Tě vidí: že mohla chovat další slečnu, nebo mít klučíka. Nemůžete za to ani Ty, ani mamka. je to čerstvé, a jí to pořád moc a moc bolí, jako Tebe bolí, že jsi bez ženské osoby, proto ta fixace an paní učitelku: Je to tak? Paní učitelka Tvé situaci dobře rozumí a nahrazuje ten ženský vzor. A je to moc a moc prima, že máš učitelku, a ne učitele, viď?

Datum: 08.10.13 17:08

Ale já nevím jestli mi chce učitelka dát tu ženskou oporu.Mě nebolí že nejsem bez ženské podpory ale mě strašně bolí že všechno co se mezi mnou a učitelkou stalo anebo stane.Nevím jestli je to prima mít učitelku a ne učitele kdybych měla učitele tak do něho se asi nezamiluju a nebude to co je z tou učitelkou.

Datum: 08.10.13 18:44

Tak je to jiný pocit než radost z přítomnosti dospělé ženy, když tedy jsi během týdne bez mamky? Jako by ses cítila být lesbičkou?

Datum: 08.10.13 19:26

To ne ale mamka mi strašně chybí

Datum: 08.10.13 19:52

No jo, tak buď zůstat ve škole, kde jsi, bez mamky, nebo jít do Prahy, změnit školu. CO je pro Tebe přijatelnější? A je pro Tebe v Praze prostor, bylo by Ti tam dobře i s mamčiným partnerem a třeba i s jeho dcerou, když si s ní moc nerozumíš?

Datum: 10.10.13 09:16

Ano, mamka chybí. A co mají dělat děti, kterým mamka třeba zemřela? Vím, že je to pro Tebe velice náročná situace. Nestalo se Ti ještě něco jiného? Před tím rozvodem rodičů? S bráškama vycházíš dobře? Máš kamarádku, dobrý kolektiv ve škole? Učení Ti jde a baví?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.