Individuální plán vs časté nemoci

Od: Datum: 29.09.13 21:06 odpovědí: 5 změna: 05.10.13 18:19

Chtěla bych se zeptat zda jsou časté nemoci důvodem individuálního plánu. Často jsem nemocná, stačí jen aby vedle mě někdo chvíli seděl nemocný a kašlal a hned do několika hodin je mi špatně a do několika dnů jsem nemocná. Kvůli tomu strašně zameškám ve škole.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.13 21:19
avatar

To záleží na řediteli školy. Určitě by ale pro takový případ pomohlo mu moci zamávat před nosem papírem od doktora: zkuste si u doktorky domluvit imunologii. Beztak by to chtělo poléčit, pokud se ukáže, že je imunita snížená.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.13 21:22
avatar

Ano, jsou. Ve škole si vydzvednete žádost, budete si jí muset dát potvrdit lékařem a pak jí předložíte ve škole ke schválení (vyjadřuje se k ní i třídní učitel, zda indiv. plán doporučuje) ale rozhodnutí, zda Vám ho povolí, je na řediteli školy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.13 22:06

Ano, je to možné. Záleží na řediteli a jeho rozhodnutí. Měl by v případě nemoci umožnost. Určitě bude třeba potvrzení od lékaře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.13 13:16
avatar

S individuálním plánem už poradili rádci přede mnou.

Já bych doporučila se zaměřit na to, proč jsi tak často nemocná, a jestli by s tím nešlo něco dělat (otužování, časté chození do kolektivu, všetření u lékaře apod.). Protože škola ti povolí individuál, ale v běžném zaměstnání to zřejmě nepůjde.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ivulenka*
Datum: 05.10.13 18:19

Také bych řešila DůVOD neustálého stonání. Imunitu. Komu správně proudí enegie v těle, tělo si poradí a nebudeš nic chytat. Doporučila bych homeopatii, ta řeší důvod, proč si tělo s těmi energiemi neporadí aniž jsi stále neMOCNÁ (nemáš moc nad svou imunitou).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.