Jak se dostanu na konzervatoř?

Od: Datum: 24.09.13 19:04 odpovědí: 2 změna: 24.09.13 23:29

Zdravím,

Potřebovalabych poradit, jsem žákyně deváté třídy a budu se hlásit na konzervatoř.Letos jsem absolovovala ze zpěvu a také jsem hrála sedm let na klavír, mám za sebou několik soutěží z většiny to byla první místa, jaké jsou šance, že mě tam vezmou?

Prosím o rychlou odpověď.

S pozdravem B.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.13 23:19

To nebude až tak záviset na dosavadních výsledcích, jako spíše na tom, jak se připravíš na talentové zkoušky. Šance na přijetí bude 1:tolika, kolik bude přihlášek.

Ohodnoceno: 0x

Od: gareth*
Datum: 24.09.13 23:29

Ono taky záleží, který obor na konzervatoři chceš studovat, podívat se na kritéria talentových zkoušek a připravit se na to. Započítává se do hodnocení i průměr na základní škole a také jsou třeba nějaké znalosti z nauky a hudební gramotnosti + samozřejmě praktická část.. Pokud máš nějaké doložení jako diplomy apod. o umístění v soutěží, můžeš to přidat jako přílohu na přihlášku, za to nic nedáš a buď získáš nějaké plusové body nebo ne.

Podívej se na stránky konzervatoře, určitě tam podrobněji kritéria mají rozepsaná.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.