Certifikát CAE

Od: Datum: 23.09.13 16:57 odpovědí: 1 změna: 23.09.13 20:48

Dobrý den, potřebuji poradit v jedné věci a nevím, na koho se obrátit. Angličtinu jsem studoval od základky po vysokou. Od vš se ji klasicky neučím - z učebnic - ale pracuji v mezinárodní firmě, takže dokumenty jsou v angličtině, mluví se tady anglicky, sleduji filmy v původním znění s titulky. Takže se domluvím ty běžné věci, občas i něco odbornějšího, podle testů jsem na úrovni B2. Ovšem toto nemám nijak podloženo, takže uvažuji o nějakém certifikátu. A teď řeším, jestli to má cenu. Do budoucna (rok dva) chci změnit zaměstnání, takže do životopisu se to hodit bude. Ale nemám s tím zkušenosti, tak by mě zajímalo, jestli to má prostě cenu. Zvažuji buď BEC vantage anebo CAE (to je větší nabídka přípravných kurzů v mém okolí) - mám do toho jít? Anebo stačí, když se budu samovzdělávat dále a nebudu to mít ničím podložené?

+ ještě dotaz. Hodně kurzů má v Ostravě škola Cloverleaf, ale nemůžu na ně nikde najít zkušenosti zákazníků - znáte je? Jsou dobří? Protože jsou dost drazí.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 23.09.13 20:48

Dobrý den, mnoho lidí v životopisech znalost angličtiny jen předstírá (ale uvádí), takže když Vy do toho svého napíšete, že máte certifikát CAE, budete pro personalisty věrohodnější uchazeč než ostatní. Takže do toho jděte. Bude to Vaše plus.

David

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.