Jak napsat zadost o uvolneni?

Od: Datum: 07.10.13 22:43 odpovědí: 3 změna: 08.10.13 07:44

Ahoj/Dobrý večer

Mám špatný spoj autobusový a v úterý končíme ve 12:15 mno ja bych musel čekat do 15:20 nez by mi jel bus. proto jsem vždy poprosil učitele,aby me pustil o 10 minut driv protoze to stihan autobus ve 12.20.

No a zacelých 5 let to po nás nechtěly jen jsem jim dal treba listecek,ktery mi napsaly rodice.Jenže tenhle rok ze základek nejspis protože to sou ted prváci.tak jich hodne dojizdi autobusem a maji taky spatne spojeni a chodi driv. tak se usmyslely na poradě,že musíme mít žádost na cely rok o tom,že budem chodit driv o 10 miut,pry nam to musi schvalit reditel razitkem asi. Já bych potřeboval poradit jak to mam napsat kdyztak kdyby ste mi to sem napsaly. Já bych to ráno napsal a mamka mi to jenom podepíše. protože to je fest haluz cekat 3 hodiny na bus :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.10.13 23:36
avatar

Dobrý den, možná by to stačilo takto. Zdravím!

Škola XY v XY Věc: Žádost o uvolnění syna z vyučování.

Z důvodu špatné dopravní obslužnosti, žádám tímto o uvolnění mého syna z každého úterního vyučování o 10 minut dříve, aby stihl autobusový spoj ve 12,20 hodin a nemusel čekat tři hodiny na další. Děkuji Vám za pochopení a kladné vyřízení.

S pozdravem XY (matka)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.10.13 00:01
avatar

Má-li jít o opakované uvolňování, bylo by dobré před pozdravem ještě uvést něco ve smyslu: "syn si zameškané učivo doplní". A opravdu to dodržet - jakmile se začneš omlouvat, že´s chyběl, máš po dřívějších odchodech.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.10.13 07:44
Pokud si to napises ty, tam by ti to rozumna mamka nepodepsala, protoze za tolik chyb by se musela stydet.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.