Zlepšení - soudce

Od: Datum: 17.09.13 16:40 odpovědí: 3 změna: 17.09.13 17:37

Ahoj, ve škole jsme dostali takovou úlohu.. Dostali jsme slovo soudce a máme napsat 10 vět o tom, kdybychom byly v jeho kůži, tak co bychom zlepšili, nebo tak něco.. Moc si nevím rady, tak kdyby mi někdo pomohl, byla bych ráda :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.13 16:57

Z jakého předmětu je to úloha?

V každém případě - je to úloha, aby si rozvíjela sebe. Vyjádřila svůj názor. Všichni nemusí být stejní. Neboj se, že něco bude špatně - ty si myslíš, že je to třeba změnit a ty máš přijít s návrhem, jak to změnit.

V práci taky nedostaneš úkol a nebudeš pospíchat na internet, aby ho za tebe někdo udělal.

Ohodnoceno: 3x

Od: terinka
Datum: 17.09.13 17:37

Z občanky.. vím, že bych ho měla dělat já, ale nevím si rady a potřebuju nějak popstrčit.. dát nějaký tip, nechcu aby to celý někdo vypracoval za mě..

Datum: 17.09.13 17:01

Začala bych tím, kdo soudce je, jakou úlohu má ve společnosti. Soudce je nejen v taláru, ale i ve sportu. Je všude tam, kde je potřeba pohlídat pravidla. Ve sporu je to snadnější, protože zasáhne ihned, v momentu, kdy někdo překročí, prolomí pravidla. V trestním právu to má soudce značně obtížnější, protože tohledává pravdu a to není nikdy snadné, protože lidi lžou a s tím je třeba počítat. ;) Když si s něčím nevíte rady, začněte tak, jako byste to vysvětloval někomu, kdo dané slovo nikdy neslyšel a neví, co si má za ním představit.

Ohodnoceno: 4x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.