Zkrácená forma studia

Od: Datum: 15.09.13 13:26 odpovědí: 1 změna: 15.09.13 14:08

Prosím o radu. Je možná nějaká zkrácená forma studia? Jsem teď na VOŠ zdravotnické a chtěla bych po ukončení na kombinovanou formu VŠ zdravotnické. Slyšela jsem že je možno dodělat vš za 1,5 roku. je to pravda? Unání předmětů a praxí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.13 14:08

musíte se informovat buď na vaší VOŠ, zda má s nějakou VŠ uzavřenou dohodu o uznávání předmětů nebo na vybrané VŠ, zda vám nějaké předměty z VOŠ uznají. osobně neznám žádnou kolegyni DiS, které by na VŠ zkoušky z VOŠ uznali, byť teoreticky to samozřejmě možné je. co se praxe týká, tak nevím, jestli uznají už nevykonávanou praxi (tedy praxi vykonanou v minulosti) - teoreticky by to mělo být stejné, jako s uznáním ostatních předmětů. nicméně některé VŠ (vím o soukromých, nevím, jestli i ve státních) jako praxi uznají i výkon práce všeobecné sestry. tedy že chodíte normálně do své práce a vaše nadřízená vám pak potvrdí, že jste v daném období odpracovala potřebný počet hodin. bývá to obvykle spojené s klasickým vedením deníku praxe, vypracováním kazuistiky a tak podobně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.