Nová přihláška

Od: Datum: 13.09.13 00:31 odpovědí: 2 změna: 13.09.13 15:56

Ahoj, mám takový problém a chci se zeptat. Na škole jsem kvůli zdravotním důvodům opakovala ročník dvakrát s tím, že jsem si při druhém opakování dávala novou přihlášku a rovnou do druháku. Teď jsem boužel něco nezvládla a chtěla bych si zažádat o opakování, boužel mi, ale bylo řečeno, že nemůžu opakovat ročník 2x, ale dyť ročník jsem už dvakrát opakovala, tak nevím, jestli mám dát na pedagoga (který mně nemá rád) a nebo si stát za svým názorem a pořádně se na to poptat. Moje otázka tedy zní: Platí předchozí opakování na škole i s novou přihláškou? Díky...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.13 01:59

Při podání nové přihlášky se nejedná o opakování ročníku, ale o nový nástup do vyššího ročníku a něm rozhoduje výhradně ředitel školy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.09.13 15:56

Pravděpodobně se jedná o střední školu - o všech opakováních rohoduje ředitel školy, je na něm, zda ti dovolí opakovat ročník či ne (pro neokapování se může rozhodnout třeba z důvodu plné třídy nebo o třídu níž není stejný studijní obor).

Neptala bych se učitele, ale šla bych za zástupcem ředitele/ředitelem. Případně si o tom promluvit s výchovným poradcem. Pokud po několikáté opakujete ročník (když vynechám ten ze zdravotních důvodů), tak vám může doporučit studium ukončit, protože na něj nemáte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.