Cizí jazyk - VOŠ

Od: Datum: 12.09.13 20:47 odpovědí: 3 změna: 13.09.13 17:37

Dobrý den, jsem studentem 1. ročníku na VOŠ, víc než 4 roky jsem se učil němčinu a teď na VOŠ mám angličtinu kterou jsem se vůbec neučil a neumím ji. Na oboru není angličtina nutná a tak se ptám, jestli mám nějakou možnost chodit do němčiny místo angličtiny když ji na škole vyučují? Němčina není kvůli nízkému počtu němčinářů, jen 3. Na jinou školu přecházet nechci kvůli oboru a na intr ve vzdálených školách nemám peníze.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.13 00:03
avatar

Obávám se, že budete moci studovat pouze ten jazyk, který škola nabízí. Pokud by bylo více zájemců, mohla by to škola řešit přijetím externisty na pár hodin týdně (nemusela by dalšího němčináře zaměstnat na plný úvazek).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.09.13 16:12

Promluvte si s osobou, která to má na starosti (nevím, kdo přesně to na VOŠ je). Ovšem pokud se němčina neotevřela pro malý zájem, tak se na škole nevyučuje, ale když se půjdete individuálně zeptat, tak vás třeba přiřadí k jiné skupině/oboru, kde němčina je.

Nadruhou stranu, kdo dnes neumí anglicky budr mít docela velký problém. Angličtina je tak nějak považována za základní znalost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.09.13 17:37
avatar

proč se ptáte tady? - zajděte za třídním a poraďte se s ním (s ní), jestli není možnost připojit se např. k němčinářům v jiné třídě...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.