Stravování v MŠ

Od: Datum: 05.09.13 17:42 odpovědí: 4 změna: 12.10.13 09:23

Dobrý den, poraďte mi někdo, kde najít web stránku, nebo kontakty, na koho se obrátit ohledně stravování v Mateřské škole. Zajímaly by mě směrnice, podle čeho se skládá jídelníček. V jiné mateřské škole jsem neměla problém, teď ho mám, nelíbí se mi jednotvárná strava, která je navíc nezdravá a vedoucí školní jídelny mi absoultně nevyjde vstříc, vymlouvá se právě na směrnice... které bych ráda viděla. děkuji za rady...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 05.09.13 18:04
Dane problematice nerozumim, o jakych smernicich vedouci skolni jidelny mluvi take nevim, ale stravovani ve skolnich zarizenich (vcetne predskolnich) se ridi Předpisem č. 107/2005 Sb. ("Vyhláška o školním stravování").
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.13 07:51
avatar

Každopádně se spojte s ředitelkou nebo ředitelem, spadá-li školka pod školu. A promluvte s ním, jemu řekněte všechny výhrady. Záleží i na tom, jestli se ve školce vaří nebo dováží ze školní družiny. Všechno by měl vědět a řešit ředitel/ředitelka. Ti jsou nadřízení vedoucí kuchyně. ;) Ale moje zkušenost říká, že učitelky ve školce jsou dost vybíravé, že už by určitě dělaly povyk, kdyby výběr jídel a také zpracování nebylo vpořádku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dobrman*
Datum: 12.10.13 09:03

Podle mě se řídí dle školského zákona a vyhlášky o stravování

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 12.10.13 09:23

Dotyčná asi sledovala Hrušku. Někteří by chtěli minutky a nejlépe zadarmo. A čočka, koprovka, rajská co dětičky nepapaj nejsou nezdravé.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.