Jak být vtipná a oblíbená?

Od: Datum: 05.09.13 14:02 odpovědí: 4 změna: 05.09.13 15:26

Já si mpotřebuji najít nějáke nové kamarády , chodím do 7 třídy a nejlepší kámošku sice mám , ale to že jseme nej kámošky si myslí jen ona :( já bych chtěla taky jino kamošku mám další dvě se kterýma bych chtewla být nejlepší , ale nevím jak to udělat když i ony mají nej kámošky a taky nevbím o čem se s nimi bavit abych působila vtippn ě :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 05.09.13 14:10

Ahoj, je zbytečné honit se za titulem "nejlepší kámošky". Buď s někým kamarádíš a nebo ne. O tom, jestli jsi něčí nejlepší kamarádka stejně ty sama nerozhoduješ. Povídej se, k čemu to je té holce, která tě má za svou nejlepší kámošku. Je jí to na nic.

David

Ohodnoceno: 1x

Od: vlasatec*
Datum: 05.09.13 14:15

Nejlepší je být sama sebou a nesnažit se být za každou cenu křečovitě vtipná a oblíbená.

Od: wamp®
Datum: 05.09.13 14:48

Nejlepší kamarádka je vždy pouze jedna,to si zapamatuj!Pokud je jich víc,začnou mezi sebou "drbat"zrovna o té,která mezi nimi zrovinka není,to si zapamatujNenuť se do něčeho,co nejsi,prosazuj se taková,jaká jsi...Každý z nás je v podstatě originál,kdybychom byli všichni stejní,byla by na Světě nuda,no né?:-D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.09.13 15:26

Působit na někoho vtipně ještě neznamená, že je dotyčný i v kolektivu vícero lidí oblíbený. Nutit se za každou cenu do vtipné konverzace je nesmysl. Pokud máš alespoň jednu nej kamarádku, pak máš víc, než třeba druzí. Můžeš být obklopená celým houfem lidí a přesto si s nimi často člověk nemá co říct. Vždy záleží na povaze člověka. Je to tedy o tom, co z Tebe vyzařuje, jak působíš na ostatní lidi...Získat si oblibu můžeš jen svým chováním a přístupem ale rozhodně to neznamená, čím vtipnější člověk je, tím je také oblíbenější. Pokud si nemá člověk s druhými co říct, stačí mnohdy i to, že jim umí naslouchat. Že dokáže projevit zájem a o druhé a vžít se do jejich povahy...Tím si dokáže přízeň lidí mnohdy získat na dlouhou dobu a nemusí být ani vtipný. A o tom je. Popřemýšlej nad tím a buď sama sebou...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.