Překlad do agličtiny

Od: Datum: 03.09.13 13:56 odpovědí: 5 změna: 03.09.13 21:23

Dobrý den, mám několik domen, které bych chtěl prodat ...Rád bych si vytvořil ale stránky v anglickém jazycecelosvětový jazyk. . kde bych je prezentoval... Anglicky ale vubec neumim a pokud bych si dal překlad panu Googlu, najde mi to jistě možnosti ale rád bych aby to bylo spisovně i gramaticky správné v dobrém pádu..

Ty stránky by se měli jmenovat něco jako :

Prodej domen

nabidka domen

aukce domen

...nebo tak nějak podobně..děkuji Vám za pomoc. P.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: imbecilobijec
Datum: 03.09.13 14:14

Strojový překlad googlu je děsivý. Chcete-li správný překlad, tak profesionální překladatel nebo agentura je nutnost. Samozřejmě to nebude zdarma.

Ohodnoceno: 0x

Od: berry214
Datum: 03.09.13 14:21

no já jsem tajně doufal, že ty dvě slova nebo tři mi tady někdo přelozi... zbytek uz si nejak poradim...ale nejprve musim zaregistrovat domenu..

Od: imbecilobijec
Datum: 03.09.13 14:34

Psal jste, že si chcete vytvořit stránky v anglickém jazyce a na ty určitě překladatele budete potřebovat.Ty dvě tři slova zvládnete určitě sám s googlem nebo slovníkem.

Datum: 03.09.13 17:15

Jestli máš jen pár domén, dej je na Aukro, tam na to bývala zvláštní sekce. Nemá smysl kvůli tomu tvořit web (ke kterému bys musel koupit další doménu).

Co prostě Domains for sale?

Od: laik
Datum: 03.09.13 21:23
Ty jsi teda vtipalek. Chces, aby lidi za tebe udelali nejakou praci a ty za to pak shrabnes penize. Takhle to nefunguje. Tedy alespon ne mezi slusnymi lidmy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.