1. den na učilišti

Od: Datum: 31.08.13 11:47 odpovědí: 5 změna: 31.08.13 17:28

Co si vzít sebou? mám si brát přezuvky?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pinkulinka*
Datum: 31.08.13 11:52

Vem si přzuvky, svačinu... ... ale tyto informace by jsi měl dostat od školy na kterou natupuješ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.13 12:01
avatar

@pinkulinka: Kde žiješ, na střední škole žádné info o tom, co si máš vzít první den do školy, není. Člověk nenastupuje do první třídy s aktovkou a bačkůrkami. Co si vzít sebou je čistě na uvážení skoro dospělého studenta...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabcak
Datum: 31.08.13 16:20

náhodou my máme třeba zítra informativní schůzku o průběhu celého školního roku :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.13 17:28
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.13 12:40

Pokud se na škole přezouvá, tak vám to první den sdělí (pokud už nebylo nějaké setkání třeba před prázninama - některé školy to dělají). I kdyby se přezouvalo, tak první den budou tolerovat, že dojdeš bez a určitě ti nikdo neřekne, že se máš zout a jít bosky. Jiný případ je, když dojdeš v botách ze kterých za tebou vypadává bahno.

Určitě si vem nějaký blok na poznámky (nebo papíry) a propisku - hodí se i na vyplňování různých dokumentů pro školu. Dál si vem doklady - nikdo asi nebude kontrolovat, zda v lavici sedí opravdu ten, co má, ale můžeš potřebovat vyplnit někam rodné číslo. A navíc doklady má mít člověk pořád usebe, že ano. Možná se ti bude hodit nějaká šložka, protože můžeš dostat nějaké papíry pro vyplnění do školní matriky (adresy, telefony) i jiné a je docela rozumné to nemít zmačkané.

Některé školy chtějí, aby si donesl vysvědčení z 9. třídy (pro potvrzení, že máš ukončenou ZŠ), ale to by měly napsat - na webu nebo v dopise s rozhodnutím o přijetí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.