Informační a technicka výchova

Od: Datum: 29.08.13 13:03 odpovědí: 4 změna: 29.08.13 18:43

Zdravím,

chci se zeptat , absolvolal sem sš Informatiky, ale nedostal jsem se na IT fakultu MU, ale dostal jsem se alespoň na Pedagogiku Technické a informační výchovy- IT, myslíte si že mi to pak budou firmy tolerovat jako technicke vzdělání v IT?( je tam možno pokračovat v programování i dodělat CISCO) Učit by mě nevadilo, ale raději bych dělal časem plnohodnotného ajťáka.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.13 13:10

Co znamená "tolerovat"? V tomhle oboru je naštěstí pořád ještě důležité co člověk opravdu umí a ne na co má papír

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.08.13 14:25

To vím, líbí se mi že kdyby nebyla práce v IT tak mužu jít učit, ale jde spíš o to jestli to ty firmy budou brát jako technicky zaměřené vzdělání :)?

Datum: 29.08.13 16:18
Podivej se do studijniho katalogu na webu PF MU, pripadne do ISu. Dozvis se tam povinne a povinne volitelne predmety, co budes muset splnit. Na MU mas vyhodu, ze volitelne predmetu muzes mit z kterekoliv fakulty s podminkou, ze splnis vstupni pozadavky - budes mit absoluvovane dane predmety - muzes jit treba na pitvani na lekarske pokud absoluvujes predmety anatomie 1-6, takze muzes se dostat ke vsemu moznemu. Muzes si tedy zapsat predmety z FI.
Zalezi jakou IT pozici chces delat. Ja tvuj obor kam ses dostal neznam, ale nejake zazraky, ze by to bylo "fakt IT" od toho necekam.
Ale muzes na sobe delat sam, hlavne samostudiem, pak nejake kurzy. Treba programovat te skola moc nenauci - to stejnevm musis sam.
Nebo muzes zkusit podat prihlasku za rok znovu - otazkou je, zda to zvladnete nebo na ten obor nemate
doplněno 29.08.13 16:21: A myslm, ze ted nedostatek prace v IT (globalne) nehrozi ;)
Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.08.13 18:43

No, vyloeně na IT na MU jsem nešel kvuli tomu že je tam vysoký percentil a dostat se tam by bylo nad moje síly aspon v TSP, a na VUT mi to nevyšlo skrz bod z angličtiny, takže tohle byla jedina možnost jak zůstat alespoň trošku u Informatiky. O těch předmětech vím že se dají zvolit což je teda výhoda , ale tím že je tam moc studentu je někdy obtížné se dostat mezi těch pár vyvolených zapsaných :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.