Maska na karneval na lyžích

Od: Datum: 07.11.12 18:21 odpovědí: 8 změna: 15.11.12 18:20

Se školou pojedeme na lyžák a máme si připravit nějakou masku. Jsem v 7.tř a tak nechci mít moc dětskou masku a ráda bych si ji sama vyrobila. Taky nesmíme mít masku přes obličej, když v tom budeme lyžovat. Tak potřebuju poradit jenom oblečení.

Děkuju všem, který mi napíšou svoje rady;).

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.12 18:37

Co třeba ušít bílé kalhoty, bílou košili, na ni namalovat červený kříž, na hlavu takový ten sesterský klobouček - a máme sestřičku:) Nepřipadá mi to dětské, za doktory chodí na maškarní i dospělí.

Nebo hasič, třeba...

Od: ron*
Datum: 08.11.12 14:09

A co čarodějnice. Rozcuchanou paruku, nějakou starou dlouhou sukni - našít na ni záplaty. Starou vestu nebo svetr, také našít záplaty, převázat provazem.

Od: gita65
Datum: 08.11.12 14:46

Taková 13 letá Pipi Punčochatá. Moc k tomu nepotřebujete. Nemáteli dlouhé vlasy, jdou copánky udělat z vlny a protáhnout tenkým drátkem a ohnout copánky, jak to má Pipi.

Od: krkovicka*
Datum: 08.11.12 14:48

Nejjednodušší bude lyžařská kukla.Poté si vzít černé oblečení-Ninja! :-D

Od: clarap*
Datum: 08.11.12 16:57

Děkuj ivšem za vaše nápady, ale potřebuji nějaké oblečení, které mi bude přes lyžařskou bundu a kalhoty, protože v tom budeme lyžovat. Pippi mě taky napadla, ale na hlavě budeme mít helmu, tak by mi nešly uplést copánky. Ale jinak super nápady, tak pište dál*palec*

Od: kristy1300*
Datum: 08.11.12 17:56

tak toto jsem zazila taky, mam dva napady

- cert - sezen nejake vetsi obycejne cervene triko a nastrihej na rukavech trasne, ze zadu prisij prouzek cerne latky a na konci udelej uzel jako ocas...a pak na cepici prisij rohy, pokud mas helmu tak je prisij na gumu, kterou si pak navliknes misto bryli na helmu

- duha- to si budu pamatovat cely zivot jak se jedna holka na lyzaku prevlikla za duhu...normalne si do pasu nevlikla pres oteplovaky gumu a na ni prisila pruhy barevneho krepaku, potom si jeste par krepaku privazala na ruce a na hulky...

Ohodnoceno: 1x

Od: goofy*
Datum: 09.11.12 21:47

Tak se zabal do toaleťáku, a jdi za mumii, ale nesmíš padat.*smich*

Od: clarap*
Datum: 15.11.12 18:20

Díky za vševhny vaše rady, masku už jsem si vybrala tak už pls nepište. Vaše rady mi pořád chodí na email a už ho mám úplně plný.

Díky:)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.