Doučování - reference

Od: Datum: 16.08.13 11:28 odpovědí: 1 změna: 16.08.13 11:36

Zdravím,

doučuji matematiku na základě inzerátu - tj. ne přes žádnou agenturu. Chtěla bych, aby mi doučovaní napsali nějaké refenrence, ale nevím, jak si o ně říct. Napadla mě třeba forma papíru, který jim na konci spolupráce dám. Ale co si tam nechat napsat?

Napadly mě různé kolonky jako Doučovaný předmět, úrověň doučovaného předmětu, délka spolupráce, hodnocení doučovatele.

Co myslíte? Chci, aby to mělo třeba nějaký význam pro další doučování, ale i pro mě, abych věděla co třeba dělat jinak. Přidat třeba kolonky (nebo další papír?) s dotazy jako "co by lektor mohl změnit", "co jste na lektorovi ocenili nejvíce"?

Díky za vaše tipy.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 16.08.13 11:36

A co vlastně chceš - reference nebo zpětnou vazbu? ;)

Zpětnou vazbu bys měla vnímat přímo při ´hodinách´, při komunikaci s doučovaným - předpokládám, že doučuješ interaktivně, nikoli přednáškou ( i když i u přednášení lze zpětnou vazbu získat) - takovýto dotazník by byl vhodný např. pro tvého (hypotetického) nadřízeného, pro tebe v něm nevidim přínos.

Reference si nech spíše než formou ´dotazníku´ napsat vlastními slovy, klidně i ´později´ - tedy až žák udělá zkoušku (např.), kvůli které doučování potřeboval. Nebo si zaznamenej vědomostní úroveň žáka před-po (např. před - propadal, po - udělal přijímačky na vyšší školu...).

doplněno 16.08.13 11:38:

Mimochodem - za nejlepší reference považuju osobní doporučení žáka dalším ´potřebným´.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.