Změna jazyka

Od: Datum: 31.07.13 15:43 odpovědí: 8 změna: 31.07.13 17:06

Dobrý den chtěl bych se optat co mám dělat když bych chtěl změnit cizí jazyk...v prváku sem měl něminu ale nechci se jí učit de to nák změnit n ebo to musim přetrpět a učit se němčinu? Děkuju za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rob18
Datum: 31.07.13 15:45

A jinak du do druháku...prostě sem se rok učil němčinu ale nelíbí se mi ten jazyk...ale asi by to nešlo změnit? že

Od:
Datum: 31.07.13 16:03

Je to možné. Ale budete muset udělat rozdílovou zkoušku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.07.13 16:28

A rozdílovka co tam tak přibližně bude to asi nevíte? slovíčka skládání vět atak?

Od:
Datum: 31.07.13 16:44

To záleží na zkoušejícím. Ale dá se předpokládat rozsah prvého ročníku jako u spolužáků, kteří tento jazyk mají. Zda změnu povolí, bude rovněž záviset na počtu žáků ve skupině (zda bude ve skupině místo).

Přesné informace může podat jen ředitel dané školy.

Od:
Datum: 31.07.13 16:47

A ten druhý jazyk jste již studoval? Jestliže ne, tak na změnu jazyka zapomeňte.

Datum: 31.07.13 16:50

já měl oba dva jazyky na základní škole němčinu a angličtinu ale já si ted dal v prváku němčinu... popravdě jako ten jazyk není těžkej ale nelíbí se mi a většinou vše je v angličtině takže němčina mi je k *****

Od:
Datum: 31.07.13 16:58

Jak říkám. Záleží jen na škole, zda vám vyhoví, může _ ale nemusí.

Datum: 31.07.13 17:06

Dobře děkuju :) já to zkusim :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.