Vysoká škola podnikání

Od: Datum: 23.07.13 14:01 odpovědí: 4 změna: 23.07.13 14:39

http://www.vsp.cz/zajemci-uchazeci/skolne znáte někdo tuto soukromou školu? a zkušenosti? A dotaz. Moc jsem nepobral to školné. 37 tisíc semestr nebo rok? Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: axus®
Datum: 23.07.13 14:16

Ja to chapu za 1 rok (je to totiz se slevou za jednorazovou platbu oproti 19t pri dvou platbach za kazdy semestr).

Ale vice me zaujalo toto:

Pro absolventy vyšších odborných škol nabízí zkrácený program bakalářského studijního programu, kde výsledkem jsou DVA TITULY za 4 roky studia. Cena jednoročního studia činí zhruba 53 tis. Kč. pro denní formu, resp. 46 tis. pro kombinovanou formu studia.

No nekupte to, za tu cenu. 2 in 1 a jeste ve zkracenem terminu. Zkracovat to na 14 dni uz jim prislo asi trapne. A proto stoji soukrome skoly obecne za pikacu.

Ohodnoceno: 0x

Od: paw®
Datum: 23.07.13 14:27
Ty 2 tituly jsou ale spise jen tahak na penize. To je lepsi jit jen na Bc a mas to za 3 roky. Mit 2 tituly ve stejnem oboru je kravina.

Datum: 23.07.13 14:34

nejlépe uděláš jak zavoláš na ministerstvo průmyslu ministrovi Jiřímu Ciencialovi, ten je rektor této školy, asi by měl o tom něco vědět*smich*

Od: hello*
Datum: 23.07.13 14:39

Tak tomu jsem se taky smál. :D Ale volat mu? Snad by mi měl přispět, ne? :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.