Zlé vzpomínky se mi vracejí

Od: Datum: 17.07.13 07:09 odpovědí: 2 změna: 17.07.13 22:24

Ahoj před rokem se mi stala taková věc . Jak jsem nastupoval do 6.třídy tak jsem si vygeneroval strach na školu bál jsem se všeho v ní ale celý rok jsem to překonával . Těd začly prázdniny a mě se asi 1 zdálo o škole co se my stalo a tak začal jsem se do těch zlých vzpomínek vracet plného vzteku pláče beznaději myšlenky na smrt . a Těd se mi to zdálo asi 3 . Nevím co s tím furt je mi zle jako my bylo před tím a furt nato myslím a brečím nejde mi nato zapomenout a přestat myslet. Už nevím co s tím a je my hrozdně.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 17.07.13 07:28

Ahoj Tomáši.

Jsou prázdniny a ty už teď máš strach ze září a z návratu do školy. Co zlého se ti ve škole stalo? Jde o prospěch, šikanu... jiný problém? Věř mi, že každý problém se dá řešit. Píšeš, že celý rok se ti dařilo problémy překonávat, což je velmi statečné. Ale možná je čas se někomu svěřit. Co rodiče, nějaký spolužák, kamarád. Svěř se, uleví se ti a určitě se dočkáš i pomoci. Hlavně se snaž na školu nemyslet. Věnuj se jakékoliv zábavě - koníčkům, choď ven, užívej si prázdnin. Vím, že tě to trápí, ale není všechno tak černé, jak se ti teď zdá. Hlavně si o tom s někým promluv. Držím palce.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: arwi®
Datum: 17.07.13 22:24

Je zbytečné,aby ses trápil.Svěř se rodičům a popros je,at tě vezmou k lékaři.Lékař ti od trápení uleví,věř tomu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.