Cevro institut - přijímačky a tak vůbec

Od: Datum: 01.07.13 10:24 odpovědí: 4 změna: 25.06.15 07:15

ahoj,

zvažuji si po letech dodělat vysokou školu. docela mě zaujali obory na CEVRO institutu. chystám se i na den otevřených dvěří, ale přeci jen reakce někoho, kdo tam studuje by mi fakt pomohl. zvažuji obor Politologie a mezinárodní vztahy...dejte vědět, zda někdo studuje a mohl by mi napsat víc.

díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tartaletka*
Datum: 01.07.13 13:59

Ahoj,

já za sebe můžu CEVRO jen doporučit, fakt mě ta škola mile překvapila. Trochu jsem se bála, že to bude takové odflinknuté, že si v podstatě kupuju titul, ale právě naopak. Výuka je skvělá, opravdu jsem se dozvěděla spoustu nových a přínosných věcí, které i uplatňuji v praxi a učitelé jsou také super, vždycky je s nimi možnost se nějak domluvit. Zkoušky jsou těžké asi normálně, není to úplně zadarmo, ale asi ani není potřeba nějak extra šprtat, ale to samozřejmě závisí na konkrétním člověku a předmětu. Já jsem dělala právě tu politologii.

Ohodnoceno: 0x

Od: tadeas*
Datum: 02.07.13 21:05

Ahoj. Já začnu na Cevru po prázdnináchMám vybraný obor bezpečnostní studia. Měla by to být novinka. Je to tedy navazující magisterské studium. Absolventi prý najdou uplatnění v managementu ozbrojených i neozbrojených bezpečnostních sborů. Jinak reference nějaké mám. Můj bratranec na cevru studoval a byl moc spokojen

Od: barvik
Datum: 18.08.13 18:47

Ahoj a můžu se zeptat jaký byly ty přijímačky ( pohovor) na magisterský obor bezpečnostní studia? ptali se hodně na okruhy ,které jsou zveřejněny na jejich stránkách? děkuju :)

Datum: 25.06.15 07:15

Přijímačky jsou vpohodě. Je dobré se podívat na okruhy na webu Cevra. A být trochu v obraze, číst noviny, zprávy...

Jinak já jsem na Cevru druhý rok a jsem spokojen :) Cevro jsem si vybral kvůli specializaci...Bezpečnostní studia se nikde moc neučí. Padagogové jsou ve směs z oboru, takže učivo je propojené s praxí.

Myslím, že jsou to dobře investované peníze do studia!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.