Studium medicíny?

Od: Datum: 24.06.13 09:04 odpovědí: 2 změna: 25.06.13 11:36

Dobrý den,

měla bych dotaz - v čem a jaký je rozdíl mezi 1.lékařskou fakultou , 2.lákařskou fakultou a 3.lékařskou fakultou UK v Praze? Je rozdíl v zaměření, náročnosti, finančním poměru nebo v místě, kde se ta škola nalézá?

Děkuju.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 24.06.13 10:10
Rozdil je trochu v prestizi a z ni plynouci narocnosti. Proste 1. Je lepsi nez 3 .
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jumba
Datum: 25.06.13 11:36

rozdíl je nepatrný ve výuce. 1.LF.UK má zaměření i na stomatologii. 2.LF.UK má ve výuce i pediatrii a 3.LF.UK má zařazenou i hygienu. Ale jinak všechny fakulty vyučují stejné povinné předměty. Také se rozlišuje, kde která fakulta má výuku- která nemocnice. Třeba 1.LF. má ve VFN- Bulovka. 2.LF.má třeba v Motole. Také podle způsobu výuky. Třeba 3.LF.UK má modernější pojetí a systém ve výuce.

Ale to neznamená, že třeba 1.LF.UK je horší, než 3.LF. A každý student většinou preferuje tu svoji. Nedá se takto posuzovat. Někdo tvrdí, že nejlepší je 2.LF a někdo zase 1.LF. Každá fakulta má něco pro a něco proti. Je pravda, že 1.LF.UK je stará budova a hodně se na určité výuky přesouvá jinam. To 3.LF má všechno pod nosem. Ale to přesouvání má i své výhody.

Takže není pravda, že 1.LF.UK je nejlepší a 3.LF nejhorší.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.