Předměty na vš

Od: Datum: 22.06.13 16:23 odpovědí: 8 změna: 23.06.13 17:10

Ahoj měla bych dotaz, kde mam najít povinné a volitelné předměty vyučované na Vš? Jde mi konkrétně o Univerzitu Hradce Králové. A pak mám ještě dotaz, : co to znamená zápočet?

Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.13 18:26

K tomu zápočtu - někde je to tak, že bez zápočtu vás nepustí k řádné zkoušce. Zápočet se dává za splnění určitých podmínek daných vyučujícím - může to být např. nulová absence na přednáškách, seminářích atd.

Ohodnoceno: 0x

Od: kam*
Datum: 22.06.13 18:56

No já myslela kde konkrétně najít přehled všech předmětů. Stránky univerzity znám,ale ty předměty nemůžu nikde najít

Od: thomas07*
Datum: 22.06.13 20:30

Taky jsem pátral. Ale které předměty se týkají mne, to jsem z toho nepochopil.

http://isit.uhk.cz/isitvyp/

Kliknout na PŘEDMĚTY a pak dole na VLOŽIT

doplněno 22.06.13 20:32:

Jo, nejprve klik na STUDIUM, PŘEDMĚTY, VLOŽIT

Datum: 22.06.13 23:10

Asi jsem se špatně vyjádřila, já vůbec nevím jaké předměty tam jsou. Očekávala jsem ,že na netu mají někde třeba nějakou tabulku se všema předmětama. Ale dík za snahu

Od: thomas07*
Datum: 23.06.13 15:17

To se teda nechápem. Já vidím jasnou tabulku s předměty.

Datum: 23.06.13 16:59

Normálně vidíš tabulku s povinnýma a volitelnýma předmětama pro obor management cestovního ruchu?

Já vidim tabulku: "Přehled předmětů" , ale jestli je to všechno pro management nebo ne , to nevim a jestli jsou volitelný nebo povinný taky nevidím.

Datum: 23.06.13 17:10

Přednášky jsou většinou nepovinné, cvičení povinná. To tam je. A zda je to pro tvůj obor, to by bylo možná rozpoznatelné ze zkratky katedry - pokud je třeba cestovní ruch zkratka KRCR (možná je CR cestovní ruch), je velmi pravděpodobné, že se těmito předměty potkáš.

Navíc, pokud si rozklikneš kód předmětu (fialový), zobrazí se ti obor, pod kterým je zapsán, jako třeba zde http://isit.uhk.cz/isitvyp/pr…edm_v2.asp?predmetVerzeID=121.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.