Jak to chodíš na kolejích?

Od: Datum: 20.06.13 12:12 odpovědí: 2 změna: 20.06.13 14:16

Jak to chodí na vysokoškolských kolejích?Jak dlouho tam může student zůstat?Přes prázdniny nebo do konce ročníku?A kdy ročník na Vysokých školách končí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 20.06.13 13:14

Asi záleží na podmínkách jednotlivých kolejí. Někteří kamarádi si platí ubytování i přes léto, jiní tráví prázdniny doma a kolej si neplatí. Některé koleje mají přes léto omezený provoz (nebo je jejich část užívána pro komerční účely) a tak se někdy ti, co chtějí ubytování i přes léto, musí stěhovat na prázdniny např. do jiného patra nebo bloku budovy.

Každá škola má mírně jiný harmonogram, jistě to najdeš na webu školy, obvykle ale koncem května končí výuka. V červnu je zkouškové období, tedy nechodíš na přednášky a semináře, ale na testy a zkoušky. Červenec a srpen jsou vždy prázdniny. Na některých školách pokračuje zkouškové období ještě první dva týdny v září, na jíiných ne. Výuka znovu začíná, tedy další semestr, začátkem října.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.06.13 14:16
avatar

U nás (PPV) to bylo taky tak. Obecný konec pro všechny k 30.6., jeden z bloků a vybraná patra na jiném bloku otevřená nonstop přes léto, místní mohli zůstat, ostatní se přesunout ze svého pokoje sem. Tuším to bylo i za nižší sazbu než normálně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.