Cevro institut

Od: Datum: 19.06.13 19:28 odpovědí: 17 změna: 24.08.15 20:38

ahoj, ráda bych se přihlásila na vysokou školu a zvažuji hodně CEVRO Institut - nemáte někdo nějaké zkušenosti a ohlasy. v současnosti je vysokých škol fakt velké množství a tím, že je soukromá, tak bych ráda neplatila peníze zbytečně.. takhle podle návštěvy a webovek na mě působí super, ale přeci jen bych ráda věděla víc info od někoho, kdo tam například studoval nebo to tam zná. díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: maru111*
Datum: 20.06.13 06:41

Ahoj,

já si tam dodělávám magistra (na oboru veřejná správa, bezpečnostní studia) a jsem moc spokojená. Je to tedy náročnější než jsem čekala, ale v naprosto únosné míře a aspoň mám pocit, že si titul jenom neplatím

Ohodnoceno: 0x

Od: jitka*
Datum: 20.06.13 08:45

Ahoj. Můj manžel studuje na Cevru už druhým rokem dálkově a je moc spokojený. Studuje bakaláře obor veřejná správa. Studium na této škole ho hrozně moc baví. Vychvaluje si špičkové pedagogy a skvělý přístup ke každému studentovi. Peníze to jistě vyhozené nejsouAž budu na mateřské, chci studium na Cevru také zkusit

Od: lingina
Datum: 26.06.13 21:35

Co říkáte na studium při MD?Dá se to zvládnout?Konkrétně dálkově na Cevru v Praze?Zatím ještě na MD nejsem, ale v dohledné době buduV práci mi nabídli lepší pozici, pokud si dodělám bc. Jen se bojím abych to všechno zvládla. Obor mám vybraný veřejná správa. Děkuji všem

Od: splouchadlo
Datum: 28.06.13 19:58

ahoj, no já osobně bych možná počkala nejdřív, jak budeš zvládat s malým miminkem...začátek může být náročný. já jsem na Cevru studovala a musím říct, že úplně nejlehčí to tedy není. sice je tam super přístup a určitě by sis vše nějak domluvila...ale jestli můžu doporučit, zajdi si na den otevřených dveří a uvidíš...stejně se po mateřské asi nebudeš hned vracet do práce nebo jo?

Od: lenkapokodpove
Datum: 14.08.13 06:51

ahoj, byla jse podívat na dni otevřených dveří a fakt mě to přesvědčilo. dokonce zvažuji, že bych šla na tu jejich roční akademii. je to výuka většinou o sobotách a byla by to dobrá příprava na případné následné studium..alespoň si to tam okouknu a o víkendech budu mít vždycky nějaké hlídání...takže uvidíme, ale ráda bych do toho šla.

Od: gabule
Datum: 14.08.13 13:05

Já jsem liberálně konzervativní akademii absolvovala úspěšně loni. K zahození to rozhodně není. Rozšíříš si přehled v odborných oblastech. Studium je zakončeno složením vědomostního testu, sepsáním eseje na zvolené téma a její obhajobu. Po úspěšném absolvování, dostaneš diplom liberálně konzervativní akademie.

Od: barva
Datum: 19.08.13 09:18

Ahoj můžu se zeptat jestli náhodou někdo neví jaké byly příjímačky (pohovor) na magistra ptali se hodně na ty otázky z okruhů a nebo to bylo v pohodě? děkuji :)

Od: marijanka
Datum: 19.08.13 19:56

no jako radši se na to jukni, myslím, že úplně tak těžké to nebude ale na něco se optat můžou. ale vzhledem k tomu, že máš už od někud bakaláře, tak bys to měla dát v pohodě..pokud není tvůj obor úplně mimo

Od: barva
Datum: 19.08.13 21:17

Ok děkuju :) no právě můj obor na bakalářovi byl cestovní ruch tak nevím ...jako základy ekonomiky mám ,ale to je tak celý ,mám z toho celkem strach jak to tam bude probíhat

Od: estel
Datum: 20.08.13 20:31

Na magistra nevím, ale já dělala loni příjmačky na bakaláře a bylo to úplně v pohodě. Teď už mám za sebou první rok studia a jsem na Cevru maximálně spokojená

Od: mmevik
Datum: 03.07.14 00:33
Cevro jsem absolvoval bakalarske studium a musim rict, ze studium bylo mnohem narocnejsi nez jsem cekal - studoval jsem i na statni Vs a Cevro bylo pro me narocnejsi, zapocty byly tezke testy nebo ustne minimum sem. praci - nikoho nezajima, ze si zaplatila skolne vyhazuji opravdu hodne z 30lidi ve tride zbylo 12 z toho jen 6 promovalo v prvnim terminu... jednoduse odneses si tvrde vydrene vedomosti - ani jeden kredit neni zde zadarmo.. az se mi to obcas zdalo zbytecne moc prehnane.. ale opravdu ziskas pridanou hodnotu, ze skutecne neco umis a rozumis tomu! Zalezi jestli chce nekdo jen diplom nebo opravdu se vzdelat a posunout se nekam dal... sorry za gramatiku (ipad)

Od: alice22
Datum: 17.07.14 21:47

a jaký obor jsi studoval? já se chystám v létě na akademii a ráda bych pak i bakalářskské studium - nejspíš veřejnou správu. zatím jsem měla relativně pozitivní ohlasy, ale bojím se, aby to nebylo fakt nad moje síly

Od: zuza*
Datum: 25.07.14 10:56

no jsou pry odne dusledni co se tyce studia, neni to tam jen tak, taky se tam hlasim, ale mam rada vyzvy a tesim se! Super kvalifikovani ucitele a vsechno, ta skola je proste na urovni!

Ohodnoceno: 2x

Od: marijana
Datum: 21.08.14 14:14

zrovna aktuálně řeším nástup od října..za chvíli přijímačky..tak by mě zajímalo, jak tvé rozhodování dopadlo a případně zkušenosti z prvního roku? já sama jsem pro školu nadšená, ale recenze čtu všemožný a štve mě, jak je net přesycenej fakt kecama a člověk neví, co si z toho vybrat. jak se tam tedy někomu fakt osobně líbí?

Datum: 19.06.15 14:23

Mám za sebou 1. rok na Cevru a jsem fakt spokojenej. Zkoušky teda byly trochu záhul, ale jinak musím říct, že to rozhodně nejsou vyhozené peníze... Nejvíc oceňuju osobní přístup a na většině přednášek je učivo zaměřené hodně do praxe, hodně se diskutuje..což mi dává asi nejvíc.

Datum: 22.06.15 08:11

Doporučuji zajít na DOD Cevra...nejbližší je teď 1.7.2015 v Praze... a 2.7. v Krumlově..

Já jsem si také školy raději obešel a Cevro teda zapůsobilo...a jsem spokojenej... Ve zkouškovym sice mám trochu nerva, ale jinak skvělý... Letos jsem měl možnost jet na zahraniční praxi a hodně mi to dalo! A vyučující jsou ve většině fakt kapacity! Takže za mě - dobrá zkušenost.

Od: sasanka
Datum: 24.08.15 20:38

Poslední možnost přijít se na Cevro podívat osobně...DOD 2. září 2015 v Praze, přihlášky se odevzdávají do 3. září.

Přijďte se podívat, já tam budu

Na Cervru si cením nejvíc, že se snaží propojit teorii s praxí, prostě to, co pak člověk opravdu v práci potřebuje. Škola mi dává celkový rozhled a nabízí mnoho praxí v prestižních společnostech.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.