Komisionální zkouška

Od: Datum: 17.06.13 15:32 odpovědí: 1 změna: 17.06.13 20:00

Je možné, aby student dálkového studia na SŠ požádal na konci 2. pololetí o komisionální přezkoušení, jestliže není spokojen s hodnocením, které dostal při ústní zkoušce?

Jde tu o to, že již neuspěl ve 2 předmětech a opravné zkoušky v srpnu jsou možné jen ze 2 předmětů, tudíž tato třetí nedostatečná možnost opravných zkoušek ruší. Má cenu podávat odvolání?

Celé pololetí se nezkouší, jen ve zkouškovém (cca 3 týdny), kde pokud neuspějete ve 2 předmětech končíte :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bt
Datum: 17.06.13 20:00

Má-li zletilý žák nebo zákonný zástupce nezletilého žáka pochybnosti o správnosti hodnocení na konci prvního nebo druhého pololetí, může do 3 pracovních dnů ode dne, kdy se o hodnocení prokazatelně dozvěděl, nejpozději však do 3 pracovních dnů od vydání vysvědčení, požádat ředitele školy o komisionální přezkoušení žáka; je-li vyučujícím žáka v daném předmětu ředitel školy, krajský úřad. Komisionální přezkoušení se koná nejpozději do 14 dnů od doručení žádosti nebo v termínu dohodnutém se zletilým žákem nebo zákonným zástupcem nezletilého žáka.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.