Co dát učiteli za vysvědčení?

Od: Datum: 10.06.13 17:07 odpovědí: 4 změna: 10.06.13 20:44

Možná by stačila kytka nebo svíčka jako dává každý, ale nemáí někdo nějaký originálnější nápad, čím nadchnout oblíbenou třídní učitelku na konci roku?

A dáváte dárky raději sami za sebe, nebo u za celou třídu, kterou má?

Prosím radu, co dát ženě učitelce.

Nechce se mi dávat kytka.. ZASE. Nebo mi poraďte, jaká pěkná květina neurazí. Děkujiii! :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.13 17:17

Co třeba kytičku, která zůstane? Nějakou bonsai, orchidej, prostě něco v květináči, co si může pěstovat, co za pár dní neuvadne? :)

Jinak klasika jsou rukodělné dárky nebo třeba hrneček, podepsaný všemi (nám držel popisovač na CD). :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.06.13 18:05

Podle toho, co má ráda, vínečko, čokoládu nebo snad čaj?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.06.13 19:38

My máme PANA učitele, takže dostal nějaké ty klobásy, pštrosí paštiku a od holek kytičky. Jako koníček má železnici (já s kámošem také), tak jsme mu dali kalendář z vlastních fotek s vlaky a ještě další hromadu fotek na CD. Všichni co donesli čokolády a bonboniery, měli smůlu. Řekl jim, ať si to podělíme ve třídě. *frajer*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.06.13 20:44

NIC, učitel jen chodí do svého zaměstnání a bere za to plat. A´t nejsem až tak zlá, jedna kytka za celou třídu stačí. Nějaký čas jsem učila na SŠ a sama jsem požádala studenty aby upustili od všemožných dárků. První rok mi maminka upekla na konec roku rolády pro celou třídu a stalo se dobrou tradicí, že studenti se domluvili a jak někdo pekl už byly hody. Věřte, že vztah učitel-student nedělá žádný dárek.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.