Závěrečná zkouška - chybí mi vysvědčení

Od: Datum: 10.06.13 16:59 odpovědí: 3 změna: 11.06.13 02:36

Brzy budu dělat závěrečnou zkoušku (učňák) a prý se při ní musí předložit vysvědčení ze všech ročníků. Bohužel nemohu vysvědčení z 2.ročníku najít. Myslíte, že bude problém pokud ho tam mít nebudu? Pustí mě ke zkoušce?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.06.13 17:30

Dobrý den, pokud tomu dobře rozumím, tak ta stejná škola, která Vám vysvědčení kdysi vystavila (a má o tom jistě záznam a kopii vysvědčení uschovánu), tak nyní požaduje donést vysvědčení k závěrečné zkoušce? Tak požádejte vedení školy a vystavení duplikátu nebo se rovnou zeptejte, jestli si už nepamatují, že Vám vysvědčení bylo vydáno. Ale, to raději ne, protože by se jich to mohlo dotknout.

Zkuste se přesně informovat nebo požádat o ten duplikát. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Od: nikolruska
Datum: 10.06.13 17:39

Také bych se obrátila na sekretariát nebo k zástupkyni ohledně duplikátu. U nás na základce vysvědčení za 100kč vytiskli znovu. Jak tomu je teď na středních, to netuším,a le právo na to jistě máš. :)

Ohodnoceno: 0x

Od: laik
Datum: 11.06.13 02:36
Nejak se mi ten pozadavek na vsechna vysvedceni nezda. Jses si tim jisty/jista nebo jsi to jen zaslechl(a)?

Jedinou podminkou konani zaverecne zkousky je podle zakona ukonceni posledniho rocniku skoly, coz jsi (asi) udelal(a). Navic aby te pustili do posledniho rocniku, tak jsi pochopitelne musel(a) ukoncit uspesne predchozi rocnik atd. az k prvnimu rocniku.

Zeptej se na ten pozadavek na vysvedceni jeste jednou sve tridni ucitelky/ucitele nebo sem posli nazev skoly a lidi se ti podivaji na web vasi skoly, co se tam o tom pise.

Hodne stesti u zaverecnych zkousek!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.