Střední právní škola v Praze

Od: Datum: 06.06.13 23:07 odpovědí: 5 změna: 07.06.13 13:31

Zdravím všechny..zatím jsem na zakladní škole,ale už ted vím,že mám zájem o střední právní školu...Jsem v Liberci a chci se přihlasit tady a v Praze...poradte mi prosím střední právní školu v Praze...Budu ráda za každou radu a odpověd...předem všem děkuji s pozdravem Wall

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.13 23:13

Tezko muzeme radit, kdyz nevime v cem vynikas a co ti nejlepe jde

doplněno 08.06.13 00:45:

V tom pripade hledej statni gymply. Zjisti si treba ktere z nich bylo nejuspesnejsi ve statnich maturitach

Ohodnoceno: 0x

Od: walina*
Datum: 06.06.13 23:33

O to v téhle otázce nejde..ptám se jen na střední právní školu...to je vše...;)

Od: myse®
Datum: 07.06.13 13:31

http://www.skola-eu-praha.cz/ Střední škola adminsrativy EU, Praha9 Horní Počernice Chce to hodně dobré vysvědčení, je to výběrová škola. Vím to, mám tam syna ve třeťáku

Ohodnoceno: 3x

Od: askmenow*
Datum: 06.06.13 23:56

Pokud se chceš věnovat v budoucnosti právu, nejlepším způsobem je jít na gymnázium. Po něm na práva na VŠ. Gympl ti nejvíce pomůže projít přijímačkami.

O žádné právní škole v praze jsem ani nikdy neslyšela (možná někde je, ale prostě o žádné nevím a nikdo ze známých nic takového nestudoval)... a ono to dává smysl, pro tenhle obor je prostě střední málo.

Předměty zaměřené na právo mají např. na oboru Veřejnosprávní činnost na Kavčích horách.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.06.13 10:27

Seznam škol najdete na http://www.vzdelani.cz/. Neřeknu vám ovšem, jestli tam je taková škol, jakou hledáte, butete si to muset projít sám, ono je tam toho hodně; z osobní zkušenosti žádnou takovou neznám. Hned na titulní stránce vzdělání sice najdete reklamní odkaz na právní školu SOKRATES, ale to není v Praze. Jiné informace o ní neznám, než které jsou na jejich stránkách, ale asi to nebude to, co chcete.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.