Kdy se dozvím jestli mě přijali nebo ne?

Od: Datum: 05.06.13 15:09 odpovědí: 4 změna: 05.06.13 15:28

Trpím depresemi kvůli vš... Kdy se dovíme výsledky? Zdá nás přijali nebo ne? Tento běh na dlouhou trať je šílený a hrozně se to táhne. Zajímalo by mě, zda to bude v červnu nebo v červenci. Slezská univerzita v Opavě, Ostravská univerzita. Martin.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 05.06.13 15:14
avatar

Martine,za prvé si myslím,že o tom,co jsou deprese nemáš ani ponětí*hej*Spíše jsi vynervovaný,a to je naprosto odlišný pojem,který samozřejmě znám a chápu.A kdy se dozvíš výsledky by snad měli vědět přímo na zmíněné univerzitě,co takhle zvednout tlf.a zavolat si tam?;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: overname*
Datum: 05.06.13 15:28

Dobře tedy, omlouvám se, jedná se o pořádné nervy! :D

Datum: 05.06.13 15:16
avatar

Chce to někdy nervy. My minulý rok čekali 6 týdnů na výsledky maturity, což bylo moc příjemné, když odevšaď prosakovalo, co Cermat pokaňahl. *smich*

Na tuto informaci jste se měli radši zeptat při testování. S OU mám dobré zkušenosti - FF výsledky skoro okamžitě, tak do tří dnů, PdF tuším dva týdny. Ale na jiných školách (nebo stačí i fakultách nebo oborech) to může být delší záležitost.

Držím palce! *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: overname*
Datum: 05.06.13 15:27

S Cermatem máme taky výborné zkušenosti a potom s naší školou, která nám nechtěla výsledky vydat i kdyz byla povinna dát výsledky svým studentům do 24 hodin.

Děkuju, přijimací zkoušky jsem konal 21. května a dnes bylo zasedání validační komise, tak jsem zvědav...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.