Jaký známky mám mít

Od: Datum: 02.06.13 11:35 odpovědí: 2 změna: 02.06.13 12:28

Ahojky, je mi sice 13. let, ale zajímalo by mě s jakýma známka se můžu dostat na hotelovou školu. Když budu brát předměty : český jazyk,anglický jazyk,matematika,přírodopis,zeměpis,dějepis,informatika,výchovy (tv,pč,vv,ov,hv) a ruský jazyk


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.06.13 11:40
avatar

Ale to těžko říct... záleží na tom, jaký zájem a jak dobrých žáků o tu školu v ten rok bude, kolik zájemců budou muset odmítnout. Navíc nevíme, jestli chcete jít na nějakou obyčejnou nebo prestižnější hotelovku. A kde? *nevi* Obecně vzato - nebudou třeba tak dobré známky jako na gymnázium, ale jestli vám tohle postačí? Přičemž větší váhu budou mít asi známky z jazyků.

Najdi si web hotelovky, o které uvažuješ, a tam informace o přijímacím řízení. Můžeš se inspirovat, jak to vypadalo letos, to ti dá nejpřesnější obraz, jak to může vypadat. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.13 12:28
avatar

Třeba s tou češtinou budeš asi mít problémy... zkus se zamyslet, jak ji zlepšit.


Jaké známky mám mít?

Ahojky, je mi sice 13let, ale zajímalo by mne, s jakými známkamise mohu dostat na hotelovou školu? Když budu brát předměty : český jazyk,anglický jazyk,matematika,přírodopis,zeměpis,dějepis,informatika,výchovy (tv,pč,vv,ov,hv) a ruský jazyk.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.