Za kým jít na VŠ něco vyřídit?

Od: Datum: 31.05.13 19:26 odpovědí: 7 změna: 01.06.13 20:22

Já jsem ještě nedostala maturitní vysvědčení a chtěla bych jít na VŠ jenže z té školy mi napsali že mě neberou. Tak bych to chtěla zkusit ukecat, jestli mě vezmou když jim to vysvědčení donesu později. (jedinej problém je to, že jsem jim nedonesla vysvědčení) Za kým mám s tímto jít? A asi bych si s mím měla domluvit po mailu než tam pudu, nebo je to zbytečný se domlouvat mailem?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 31.05.13 20:26

Ředitel/ka, jeho zástupce,vedení školy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.05.13 20:35
avatar

No, na VŠ bych to spíš než na ředitele viděla na studijní nebo děkanát fakulty pro studium. :) Co tím myslíte, že ještě nemáte maturitní vysvědčení? Pokud jde zase o ten cermaťácký srandofakt, že ho musí všichni z jedné školy dostat najednou, měli by to pochopit, že někteří adepti ho prostě k dispozici nemají... *nevi*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kdoasi
Datum: 31.05.13 23:15

Maturitní vysvědčení nemám, protože jsem dělala maturitu ještě dneska a vysvědčení budu mít až 7.6, takže bych jim ho donesla ten den nebo až 10.6 jestli to na ně v pátek bude pozdě (třeba jestli tam budou v pátek do 3). A asi bych tam měla skáknout a mám se předem na tom domluvit mailem nebo je to zbytečný?

Datum: 01.06.13 02:27
avatar

Já bych zašla co nejdříve situaci vysvětlit osobně. Na studijním oddělení nebo na děkanátu určitě někoho zastihnete i bez předchozího objednání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.06.13 10:16
avatar

Pokud ji na děkanátu bez objednání "přijmou". Mnohde to nedělají...

A tazatelko, zjisti si otevírací hodiny pro studijní oddělení. Leckdy jsou tam jen pár hodin denně, někdy i dvě hodiny 3x v týdnu a šlus. Mimo tyto hodiny se tam nikoho nedovoláš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pearmonik*
Datum: 01.06.13 10:36
To je hodne o skole a fakulte u kamose byli na vsechny nasrani a nikdy nic neodpustili,u nas zase moc prijemni a kdyz byl nekde spatny termin tak si klidne ve win dali stare datum a napsali to jakoze se to stihlo vcas. To je o lidech a taky neni spatny email,nekteri ho maji radeji takze bych zkusil i ten
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.06.13 20:22

Dotaz není jasný. Přijímací zkoušky jsou většinou v červnu a je jasné, že když někdo maturitní vysvědčení ještě nemá, tak dodá později.

O jakou vysokou školu se jedná? Co přesně napsali z té vysoké školy?

Tyto záležitosti vyřizuje studijní oddělení dané fakulty, na webu jsou uvedeny úřední hodiny, bývají tam uvedeny i informace pro uchazeče a odpovědi na nejčastější otázky.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.