Komisionální zkoušky

Od: Datum: 30.05.13 20:23 odpovědí: 2 změna: 30.05.13 22:24

Dobrý den,

chtěl bych se vás zeptat na jednu otázku, která mi dosti leží v žaludku. Na začátku roku 2012/13 jsem se v druhém ročníku šestiletého gymnázia, které navštěvuji, přihlásil na nepovinný předmět, latinu v zájmu, že se naučím něco, co by se mi mohlo v budoucnu hodit, protože chci jít po gymnáziu na medicínu. Nicméně jsem se zmýlil a v tomto předmětu bereme slovíčka typu "pastýř", "jablko", "tráva"... a gramatiku bereme jen letmo. Nečekal jsem, že se budeme učit nějáké odborné názvy typu "choledocholitiáza"... (ano, medicína mne velmi fascinuje a už teď se lidskému tělu věnuji), ale šlo mi hlavě o tu gramatiku, kterou, jak už jsem psal, bereme jen ltmo (což podle mě není správně - měli bychom se učit slovíčka i gramatiku zároveň...). Toto mi tento nepovinný předmět natolik znechutilo, že jsem omezil docházku, asi o polovinu (když jsem měl doma učení, na latinu jsem odpoledne nešel, a když už jsem tam někdy zašel, tak z donucení kamaráda, že tam sám nejde (jeho docházka je podobná)). Žádné omluvenky samozřejmě nechtěla. Teď, ke konci šk. roku začla buzerovat, že jestliže teď nezačnu chodit, tak mi nařídí komisionální přezkoučení (jakoby to těch 5 - 6 hodin do konce roku s celkovou docházkou něco závratého udělalo...). Má otázka tedy zní: Může mi nařídit komisionální zkoušku z nepovinného předmětu? Děkuji vám mnohokát. Mirek

P.S.: Z předmětu se bohužel nešlo odhlásit - po přihlášce už nebylo cesty zpět.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 30.05.13 20:39
Nehrotil bych to a těch 5 hodin bych tomu ještě věnoval, myslím že to to nezpůsobí nějakou větší ujmu a potrenujes sebezapření které se v životě taky hodí.
Ohodnoceno: 2x

Od: mirek97*
Datum: 30.05.13 22:24

Jo, to mám v plánu, proože ji nechci dráždit a 5 hodin přežiju, ale chtěl jsem se zeptat jen z principu, jestli je to možné... A děkuji za odpověď :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.