Proč se takhle chováme (chovají)?

Od: Datum: 29.05.13 16:42 odpovědí: 1 změna: 29.05.13 16:53

ahoj všichni..Tohle není dotaz, jen jsem se chtěla zeptat na váš názor. (Případné chyby mi odpusťte)
Chodím do 8.třídy a poslední dobou se mi zdá,že věci, které děláme v tomhle věku jsou takové.. zvláštní.. Když si vezmete co dělali babičky, mamky a co děláme my..
Možná jsem divná,ale odsuzuji kouření. Polovička lidí kouří a měla cigaretu v puse, ale mě to příjde odporné. Nechápu, vždyť to příšerně smrdí. Další věc jsou kluci. Připadá mi zbytečné hroutit se kvůli dětským vztahům, když skončí za chvilku. Mně připadá důležitá škola. Asi jsem 100 let za opicema když to beru takhle.. Nechápu ty holky s naleštěnou fasádou, výstřihem po kotníky..Tohle opravdu není můj styl. Teď je to jenom facebook, počítač..
Co si o tom myslíte? Děsím se to,co budou dělat naše děti. Asi jsem divná.. :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.13 16:53

Ahoj,

já si myslím, že dříve to bylo podobné, jenom nebyly takové možnosti(třeba počítač) a nebo se o tom tolik nemluvilo.

Jinak Tvoje chování je určitě dobré, jenom nejsi 100 let za opicema, ale uvažuješ už jako dospělý jedinec, ne jako puberťačka, a to je na Tvůj věk neobvyklé(nebo opravím, ne neobvyklé, vy holky dospíváte většinou dříve než kluci, ale minimálně spolužáci to tak mohou brát). Takhle, jak Ty nyní uvažuješ, budou Tvoji spolužáci uvažovat třeba až jim bude 20, 25 , 30 let - prostě později.

Měl jsem to podobné, určitě ve svém přesvědčení vytrvej, jen to ale zatím asi nebudeš mít jednoduché.

Je to normální chování lidí ve Tvém věku - chtějí poznat něco nového, chtějí být "cool", proto zkouší kouřit, holky se chtějí zalíbit klukům, proto třeba nosí výstřih, krátké lásky jsou v tomto věku také normální, kluci a holky se oťukávají, většina ještě nehledá dlouhodobějšího partnera.

Také v tomhle věku hodně lidí považuje vzdělání za zbytečnou ztrátu času, později to budou brát jinak.

Závěr, podle mě je to normální chování mládeže, se kterým těžko něco uděláš. Jenom to bereš jinak, protože už jsi zkrátka vyspělejší. To se někdy stává.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.