Vysvědčení se blíží

Od: Datum: 28.05.13 08:02 odpovědí: 4 změna: 28.05.13 17:32
Ahoj. Jsem v 7. třídě. Blíží se vysvědčení a já bych potřebovala zlepšit známku z matiky. Vychází mi totiž trojka ale z jiných předmětu dvojky a jedničky. Myslíte, že za sedm hodin matematiky můžu dostat tu trojku na dvojku?
Děkuji.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nero33*
Datum: 28.05.13 08:34

Určitě se to dá. Když víš, že Tě nejvíc tlačí bota v matematice, zaměř se na ní co nejvíc v domácí přípravě. Počítej příklady, měj v patrnosti písemky, které ještě budete z matematiky psát. Mnohdy se cení i snaha a pokud jsi pilným žákem a paní učitelka uvidí Tvou snahu, třeba i přimhouří oko. Ale v žádném případě na to nespoléhej a pilně si počítej příklady - nejdůležitější je domácí příprava. A neuč se jen matematiku, občas koukni i na ostatní předměty, ať nemáš zase problém jinde.

doplněno 29.05.13 10:19:

I když je to takhle, odpověď zůstává pořád stejná. Nic jinýho (lepšího) nevymyslíš. Pokud zkouší i u tabule, pořádně se na to připrav a nech se vyvolat. Pokud dostaneš za 1, neměla bys dostat trojku na vysvědčení.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ron*
Datum: 28.05.13 08:56

Zajdi za učitelkou a řekni jí, že by sis ráda známku opravila. Zeptej se jí, jestli by tě ještě nemohla vyzkoušet. Uvidí snahu a předpokládám, že ti řekne, které učivo si máš zopakovat, na které se zaměřit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 14:22
avatar

My měli kdysi úžasnou matikářku, spravedlivou, se smyslem pro humor, ale zároveň i přísnou. Koukala nás něco naučit. A ta vždycky přihlížela k tomu, jak se žáci projevovali po celý školní rok. Ne půl roku lajdačit a pak to na poslední chvíli snažit žehlit.

Proč jsi s tím nezačala dřív? Že Ti hrozí trojka, to už přece jistě víš delší dobu. Ale nechci být protivná, máš na to ještě tak 3 týdny, než bude vysvědčení napsané, tak zkus učitelku poprosit, aby Ti ještě poskytla možnost. A pokud se to podaří, příště už pracovat průběžně a pokud se něco šupne, hned si to opravit. Tak hodně štěstí.*placni* Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nicoll
Datum: 28.05.13 17:32
Nojo. Jenže my máme hroznýho matikáře. Já celý rok měla tak na dvojku a byla jsem ráda ale pak jsem šla na měsíc do nemocnice a od té doby uběhl cca měsíc mezitím jsme psali dva testy z toho na co jsem chyběla a já to nějak nechápala a tak jsem dostala dvě trojky z testu a jednu ze zkoušení na tabuli... Tak co mám dělat teď už to chápu.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.