Otočení stránky word 2007

Od: Datum: 18.05.13 23:10 odpovědí: 3 změna: 18.05.13 23:46

Dobrý den, mám hloupý dostaz. Mám dokument s pěti stránkama, který je orientován na šířku. Potřebuju ho ale natočit tak, aby byla orientace na výšku ale text by byl natočen doprava, takže by to bylo ve výsledku čitelné zase na šířku. Snad je to srozumitelné. Dá se to nějak udělat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.13 23:17

Nechte to tak, jak to je, a nastavte to až při tisku. Místo portrait zvolte landscape (kdoví, jak se ty volby jmenujou česky). Vytištěné to bude tak, jak to je na obrazovce, tedy naležato. Akorát papír poleze z tiskárny tak jako vždy :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.05.13 23:22

já bych to totiž potřeboval vložit do jiného textu jako přílohu, a všechno to potom uložit jako PDF

Od: axus®
Datum: 18.05.13 23:46

Jak pise dzordz.

Jinak, pokud by si trvala na svem reseni, tak text vlozit do textoveho pole a to otocit o 90 stupnu pozadovanym smerem.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.