Vysoká škola Řízení Edukacja Wroclav

Od: Datum: 12.05.13 23:36 odpovědí: 4 změna: 18.09.13 16:58

Dobrý den, má prosím někdo zkušennost, nebo někoho známého na této soukromé polské VŠ? Univerzitní středisko pro ČR je v někde Pardubicích. Zajímá mě především dálkové studium. Studium inzerují v hradecké Radnici, emailový kontakt na jakéhosi informátora v ČR funguje ale v podstatě mi nedokázal odpovědět na detaily dálkového studia, ale opsal veškeré informace, co mají jako škola na svém webu. Informace na netu na mě působí spíše informativního charakteru, jako by škola existovala jen papírově. Školné je celkem přijatelné, ale na zkoušky se jezdí údajně do Wroclawi, jestli jsem to pochopila správně. Je to bez přijímacích zkoušek, přihláška pouze s poplatkem kč 1000. Dále pak plno papírů přeložených do PL s kulatým razítkem. Takže další výdaje. Nevím proč, ale působí na mě toto všechno jako nějaká kamufláž. To univerzitní středisko v PCE je taky bez konkrétní adresy.

Děkuji za všechny tipy a názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: radkanova
Datum: 22.05.13 14:46

Dobrý den, nikdy jsem o ní nic neslyšela. Zkuste si jí vyhledat tady, do je polská databáze škol. http://www.spisszkol.eu/typ/szkoly-wyzsze/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sisulka*
Datum: 05.08.13 20:57

Tato VŠ existuje a není to žádná kamufláž. Studijní středisko je v Středním odborném učilišti v Rybitví. Má tudíž adresu: Školní ulice. Dokumenty musí být přeloženy, protože studium nabízí polská vysoká škola. A tam je tudíž úřední jazyk polština. Překlad zajišuje Ing. Kotas Petr (bydlí na Dubině v Pardubicích) a není tak drahý jako agentury.

Výuka probíhá v českém jazyce a s českými lektory. Dle harmonogramu, který je uveřejněn na webu pro studenty.

Do Polské republiky se jede na zahájení studia - imatrikulaci. A to do Wroclawi. Další výjezd je 1x za semestr do Klodska, kde má škola pobočku. Většinou se zde skládají zkoušky. Kdo nemůže jet, zkoušku si složí po domluvě s lektorem na českém území.

Znám mnoho studentů a absolventů. Studium si chválí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radr01
Datum: 09.09.13 21:34

Ahojky, reaguji na tvůj příspěvek. Zajímá mě studium na této vysoké škole a proto bych tě rád požádal o bližší specifikaci studia, kontakt na zotpovědnou osobu a odkaz na webové stránky školy. Předem moooc děkuji. Hezký den. Radr01.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 231
Datum: 18.09.13 16:58
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.